Jak powiększyć usta w warunkach domowych

Pulchne wyraźnie wykrojone usta – zmysłowość, która zawsze jest w modzie. Ale nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się uśmiechem Angelina Jolie. Istnieje kilka sposobów, aby zwiększyć usta. Wśród nich chirurgiczne, fizyczne i wizualne. O chirurgicznych metodach mówić nie będziemy, a to fizyczny i wizualny bardzo dostępne każdej dziewczynie.

Poprawnie накрасив usta, można zrobić je plumper

Instrukcja

1
Fizycznie usta można powiększyć, regularnie wykonując szereg ćwiczeń.

Pierwsze ćwiczenie nosi symboliczną nazwę „rybka”. Maksymalnie wyciągnąć usta, skręcając w rurkę, a następnie zewrzeć usta i zrelaksować. Wykonać w ciągu minuty. Istnieje wersja tego ćwiczenia. Po tym, jak zmienicie gąbki słomką, przeciągnij je w maksymalnie szerokim uśmiechem, jakby – kot z Cheshire.

2
Drugie ćwiczenie nazywa się „wielbłąd”. Zewrzeć usta i przesuń je, opisując ósemki, jakby wielbłąd i przeżuwaniu swoje ulubione jedzenie.
3
Trzecie ćwiczenie: „mrówkojady”. Otworzyć usta i proszę pokazać język tak daleko. Wytrzymaj 3 sekundy. Schowaj język, rozluźnij mięśnie twarzy zrelaksować się na 2 sekundy. Dalej powtarzaj ponownie.
4
Czwarte ćwiczenie: „Zdmuchnąć knot”. Pociągnij ją w usta i wydech tak gwałtownie, jakby trzeba pilnie zagasić knot w ciągu 3 sek. Następnie usta zrelaksować.
5
Piąte ćwiczenie: „Ryba-kula”. Napompuj policzki, wpisując w płuca powietrze. Złożyć usta w puławach. Teraz z wysiłkiem выталкивайте powietrze przez małą pęknięcia. Podsumowując wypchnij resztki powietrza ostrych pchnięć.
6
Szóste ćwiczenie: „Kojot”. Głośno przeprowadzić samogłoski „A-O-U-S-I”, następnie weź głęboki oddech, przez полусомкнутые usta wydech z wysiłkiem, aby wyszedł niski dźwięk buczenie.
7
Wizualny sposób to zmiana kształtu ust za pomocą kosmetyków do makijażu. Nałóż na twarz i usta fundacji narzędzie, припудрите, usuwając nadmiar wilgoci. Następnie narysuj kontur ust jasny beż ołówkiem na 1-2 mm powyżej naturalnego konturu. Za pomocą q-tip laski lub gąbki растушуйте powstałą linię. Zadając główny obwód, pamiętaj, że on też musi być wystarczająco jasny. Szminkę pod kolor konturu stosować od centrum usta do krawędzi, cieniowania ją pędzelkiem. Ostatni etap – nałożenie przezroczystego połysku. On optycznie zwiększy twoje usta.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.