Jak zrobić ubrania dla lalki Barbie

Dla wielu współczesnych dziewczyn staje się ulubioną zabawką jest lalka Barbie. Na tę plastikową piękną chce być jak, chce nosić ją w najlepsze stroje i położyć się spać obok siebie. Pomóc dziecku urozmaicić garderobę ulubionej zabawki można własnymi siłami.

Jak zrobić ubrania dla lalki Barbie

Trzeba

  • – przycinanie tkaniny;
  • – koraliki, стеклярусы, паетки;
  • – skarpetki dziecięce;
  • – taśmy, tasiemki;
  • – igła z nitką;
  • – kreda lub marker.

Instrukcja

1
Jako materiału do produkcji odzieży nadaje się każda tkanina – resztki tkanin, z których szyte ubrania sobie i swoim bliskim, kawałki tkaniny, które szyte do wielu rzeczy, zakupiony w sklepie, wzory z katalogów, stare ubrania swoich dzieci, która stała się im mała, tasiemki, wstążki – ze wszystkiego można stworzyć niepowtarzalny strój. Jako ozdoba do sukni wieczorowej odpowiednie koraliki, стеклярусы, паетки.
2
Jeśli z szyciem u ciebie nie składa się do końca, zawsze można wziąć kawałek tkaniny, wyciąć otwór, włożyć go na lalkę i подпоясать liny – będzie zwykły strój. Aby taki strój będzie wyglądał właściwe, zrób go z kawałka futra, a na pas zapiąć zwykły sznurek. Stylowa mieszkanka jaskiń, czekam na Kena z mamuty i gotowa.
3
Należy również zwrócić uwagę na zabawne dziecięce skarpety w krateczkę lub z zabawnym wzorem. Z nich powstają ciepłe i stylowe swetry dla swojej lalki Barbie!
4
Jeśli umiesz trzymać w ręku igłę z nitką, to do dyspozycji wzory ubrań na wielu portalach internetowych. W dzisiejszych czasach lalki – to modne hobby, gry i szyć im ubrania nie tylko dzieci, ale i dorośli, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Poza pobrania gotowych wzorów, z łatwością możesz je utworzyć z dorosłych modeli albo zbudować za pomocą specjalnych programów.
5
Przenoszenie wzoru na tkaninę można kredą lub cienkim markerem, ale w szycie odzieży maszyna do szycia ci raczej nie pomoże. Małe szczegóły stroju wygodniejsze zszywać ręcznie, wykręcając ubrania na lewą stronę, wcześniej ustalając poszczególne części pinami. Krawędzie najwygodniej obsługiwać za pomocą taśmy lub ukośne bakey: lamówka lub rękaw jest slaba i do niego narożna taśma.
Porada
Pozwól dziecku pomagać ci szyć ubranka dla lalek, niech córka robi swoje propozycje, pomaga ozdobić ubranie. Jesteś ekscytujące, aby spędzić razem czas, a kto wie, może tworzyć nowego projektanta.

logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.