Jak zrobić przejście z jednej strony na drugą

Dla ułatwienia nawigacji dostępne są linki. Z ich pomocą użytkownik może swobodnie poruszać się na miejscu i bez problemu odnaleźć interesujące go tematy. Jeśli przejścia są umieszczone bardzo niewygodne, to czas przebywania użytkowników na stronach zasobu będzie minimalna.

Jak zrobić przejście z jednej strony na drugą

Instrukcja

1
Przepisać link na stronie można na kilka sposobów. Jeśli używany silnik, przejdź na prawach administratora w menu materiałów. Następnie wybierz odpowiednią stronę lub utwórz nową. Napisz tekst, który po kliknięciu będzie odbywać się przejście. Przewiń do niego i wybierz na pasku narzędzi ikonę „Dodaj link”. Otworzy się formularz, który należy wypełnić. Wprowadź wszystkie niezbędne parametry przewidziane cms, ustaw adres strony i kliknij „Ok”. Zapisz zmiany i odśwież stronę w oknie przeglądarki powinien pojawić się link. Sprawdź jej działanie, w razie potrzeby wprowadź zmiany.
2
Jeśli chcesz utworzyć link, który będzie wyświetlany na wszystkich странницах strony internetowej, a następnie przejdź do sekcji szablonów. Wybierz polecenie „Edytuj html”, otworzy się strona z kodem. Zanim coś zmienić tutaj, перестрахуйтесь – skopiuj informacje w bezpiecznym miejscu, aby w razie przypadku niezamierzonego usunięcia danych można było przywrócić oryginalny materiał.
3
Znajdź żądany blok i wpisać do niego link w formacie Tekst, z którego będzie wykonywane przejście. Jeśli chcesz zamiast tekstu umieścić plik graficzny, stosuje się następujące pęk: #image.jpg. Zapisz zmiany i sprawdź otrzymany wynik.
4
Aby utworzyć przejście do określonej części strony www, najpierw ulozyc kotwice w odpowiednich miejscach serwisu, nadaj im tytuły. Lepiej ustawić numery – mniej czasu poświęca na pisanie odwołań. Jeśli korzystasz z cms, zaznacz część tekstu, kliknij przycisk „Dodaj link” i wypełnij pole „Kotwica”. W formacie dokumentu html to będzie wyglądać jak Tekst/obraz
5
Na zwykłych stronach www przejście na drugą stronę również jest przewidziana w kodzie za pomocą tagów i .
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.