Jak zrobić płynięcie do przodu na skuterze

Płynięcie do przodu – jest to rodzaj układu wydechowego o dużej przepustowości. Instalując żarówka tłumik, można zwiększyć moc pojazdu i osiągnięcia szlachetnego brzmienia silnika. Dlatego wielu właścicieli skuterów prędzej czy później pojawia się pragnienie, aby usunąć katalizator ze swojego tłumika.

Jak zrobić płynięcie do przodu na skuterze

Trzeba

  • – bułgarski;
  • – wiertło;
  • – młotek;
  • – siatka lub rurka z otworami;
  • – włókno szklane;
  • – термоустойчивая farba.

Instrukcja

1
Na początek zdejmij dekoracyjne, ochronne, płytki i tłumik, odkręcając cztery śruby. Pokroić go z końca w kółko za pomocą szlifierki lub piły do metalu. Teraz trzeba znaleźć i wywiercić punktu spawania wiertłem, używając najpierw delikatne, a potem wiertło większej średnicy. Wybić młotkiem tylną ściankę i wyjąć perforowane siatki, która znajduje się w przedniej części.
2
Zostaw obudowę od starego tłumika. Przygotuj środkową rurę z rurki lub siatki, z dużą ilością otworów. Dziury w rurze można zrobić na maszynie wiertniczej. Jako szczeliwa skorzystaj z włókna szklanego. Najpierw należy połączyć wszystkie części tłumika wieloma punktami spawania. Jeśli po jego uruchomieniu wszystko działa normalnie, zrób kapitalne mocowanie.
3
Tworzenie, uchwyt do siatki, wykorzystując rurę o odpowiedniej wielkości. Umieścić go blokadę i wkleić siatkę do środka. Z drugiej strony siatka mocowana rurką, która jest jednocześnie wyjściowy. Bardzo mocno walić z włókna szklanego pomiędzy obudową i siatką, aby wnętrza tłumika z czasem nie wyleciały na zewnątrz. Samą słuchawkę nawiń azbestem lub innym materiałem огнестойким.
4
Ostatecznie po zebraniu tłumik, strip, odtłuścić go i ponownie pomalować specjalną farbą. Miejsca połączenia tłumika najlepiej uszczelnić uszczelniaczem.
Należy zwrócić uwagę
Piły tłumik trzeba bardzo ostrożnie, aby nie uszkodzić partycji i rurki, które znajdują się wewnątrz. Przy распиливании należy stosować specjalne okulary, aby nie uszkodzić oczy.

Porada
Zamiast włókna szklanego, szczeliwo można zrobić z каолиновой mineralnej. Ona się nie świeci i nie topi się nawet w temperaturze 1300 stopni. Od materiału, szczeliwa, średnicy perforowanej rurki, a także długości tłumika zależy dźwięk wydechu.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.