Jak zrobić piercing samodzielnie

Teraz zaskoczyć kogoś сережкой w nosie i pępku niemożliwe, to stało się tak popularne wśród młodzieży, jak i wśród starszego pokolenia, że ludzie po prostu przestali zwracać na to uwagę. Zrobić piercing można samodzielnie w warunkach domowych, jednak warto wziąć pod uwagę, że takie dziurki mogą zaszkodzić zdrowiu. Dlatego najpierw trzeba dowiedzieć się, jak to zrobić bezpiecznie.

Jak zrobić piercing samodzielnie

Instrukcja

1
W pierwszej kolejności zastanów się nad tym, jaką część ciała chcesz sobie przebić. Koncepcja piercing pozwala robić dziurki w dowolnym miejscu: pępek, nos, język, uszy, powieki, i tak dalej. Po wybraniu miejsce w przyszłości przebicia, idź do apteki i kup zwykłą iv, antyseptyczne i watę.
2
Ozdoba, dla którego będziesz przebić dziurę, przygotować z wyprzedzeniem. Do tego weź małą czystego pojemnika wlać tam antyseptyczne, w ramach którego będzie pasować alkohol, nadtlenek wodoru lub хлоргексин. Następnie zanurzyć w pojemniku dekoracji.
3
Mały kawałek waty zwilżyć antyseptyczne i starannie wytrzeć miejsce w przyszłości przebicia. To samo należy zrobić z igłą, którą znajdziesz w zestawie z kroplomierzem.
4
Następnie wizualnie zaplanujcie miejsce przebicia, przegląda się w lustrze, żeby potem nie robić dziurę ponownie. Powoli wcisnąć igłę w skórę, jak tylko igła wyjdzie z drugiej strony, wyjąć z pojemnika z antyseptyczne dekoracji i wkleić go do cewnika igły. Powolnym ruchem, trzymając z jednej strony produkt, wyciągnąć igłę z dziury.
5
Teraz ozdoba można zapiąć. Przetrzeć jeszcze raz antyseptyczne miejsce przebicia i co 4-5 godzin powtarzaj tę procedurę. Pierwsze kilka dni skóra wokół przebicie będzie trochę вспухшей i zaczerwieniona, ale bać się nie należy, ponieważ jest to normalne zjawisko. Poza tym, może przeszkadzać lekki ból lub po prostu nieprzyjemne odczucia.
6
Wynik wykonanej pracy ocenić przed lustrem. Jeśli lokalizacja przebicie w końcu nie do końca pasuje, lepiej wyjąć akcesoria z dziury i pozwolić jej zarośnięte. Dosłownie po tygodniu od niej nie będzie śladu i przebicie będzie można powtórzyć.
7
Całkowite gojenie piercingu trwa do 3 miesięcy, zależy to od indywidualnych cech organizmu i miejsca nakłucia, a także od składu akcesorium, które planujesz nosić. Od razu po przebiciu najlepiej wykorzystać produkt z medycznego stopu, a gdy się stanie gojenie, można go zastąpić dowolnym innym ozdobą.
Należy zwrócić uwagę
Zadbaj o czystość rąk, ponieważ z łatwością można w ranę dodać chorobotwórcze bakterie, od których może powstać stan zapalny i ropienie.

Porada
Najbardziej korzystnym okresem dla przebicie jest jesień i wiosna.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *