Jak zrobić piękny kształt paznokci

Nail design – jedna z najbardziej poszukiwanych usług w salonach kosmetycznych. Ale, niestety, nie zawsze mają wystarczająco dużo środków, aby z niego korzystać. Można jednak spróbować zrobić piękny design paznokci w warunkach domowych.

Jak zrobić piękny kształt paznokci

Trzeba

  • – pędzle o różnej grubości;
  • – szablony;
  • – małe szczypce z płaskimi końcami;
  • – lakiery do paznokci;
  • – cyrkonie, perły, naklejki do paznokci;
  • – płyn do usuwania lakieru;
  • – utrwalacz, blokujący rysunek.

Instrukcja

1
Do nakładania lakieru i wzór na paznokcie wykorzystują specjalne narzędzia i przyrządy, które bez większego problemu można kupić w sklepach z profesjonalnym wyposażeniem salonów kosmetycznych.
2
Do malowania na paznokciach zazwyczaj używa pędzla, często bardzo subtelne. Można malować na płynny лаку, ale w takim razie istnieje niebezpieczeństwo mieszania kolorów, jak i подсохшему. Aby rozpocząć pracę na zwykłej kartce papieru. Очертите na nim granice swojego paznokcia i spróbuj narysować prosty rysunek. Wyszło? To idź do niego.
3
Wzór na paznokciach można również wykonać za pomocą zwykłej igły do szycia. Nałóż na paznokcie grubą warstwę lakieru i, nie czekając do wyschnięcia, nałóż kilka kropli innego koloru. Za pomocą igły, nadaj krople jakieś zarysy. Dla прорисовывания drobnych elementów można użyć cienkiej stronę igły, dla większych części – stronę z uchem.
4
Nieoczekiwany, ale nie mniej popularne sposób projektowania paznokci – rysunek wykonany za pomocą taśmy samoprzylepnej. Naklej taśmę na szkło,wyciąć z niego klerykalni nożem wymyślone przez was wzór lub wzór i już na tak przygotowaną podstawę, całkowicie wyschnięty lakier, umieść domowe wzornik. Wolną przestrzeń wypełnić lakierem innego koloru. Delikatnie zdejmij szablon. Poczekaj, aż lakier ostatecznie wyschnie, i złamcie paznokcie warstwą закрепителя.
5
Paznokcie można malować żelu uchwytami. Papiernicze sklepy oferują bardzo szeroki wybór tych akcesoriów do pisania. Lepiej być używane uchwyty z metalicznym połyskiem – żel w nich bardziej maślany, i równomiernie rozprowadza się na podstawę. Rysunek zabezpieczyć lakierem bezbarwnym.
6
Paznokcie można ozdobić różnymi kryształkami, perełkami, akrylowe sztukaterie. Najważniejsze jest to, aby rysunek nie wygląda skomplikowanie. Jeśli nie masz szczególny talent artystyczny, to można po prostu przykleić naklejki, po czym pokryć paznokieć закрепителем.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.