Jak zrobić fryzurę w domu

Jeśli stara fryzura zmęczony i włosy wydają się бесформенными, od razu psuje nastrój, wszystko wali się z rąk, i chcesz na oślep biec do najbliższego fryzjera lub salon kosmetyczny. Ale może tak się zdarzyć, że twój mistrz na wakacjach, w najbliższy salon w wyjściowej wszystkim, tak i pieniędzy do końca miesiąca za mało. Więc można spróbować się w roli fryzjera.

Подстригаем włosy samodzielnie

Trzeba

  • 1.Nożyczki do strzyżenia włosów
  • 2.Maszynka do włosów
  • 3.Grzebień

Instrukcja

1
Nie warto decydować się na samodzielne strzyżenie, jeśli zdecydujesz się radykalnie zmienić wizerunek. Zmiany kareta na ультракороткую fryzurę najlepiej u specjalisty, ale jeśli dla dobrego nastroju i nowej fryzury wystarczy tylko skrócić włosy, to za sprawa.
2
Na początek musimy zaopatrzyć się w odpowiednie nożyczki. Najlepiej znaleźć takie w specjalnym „salonie fryzjerskim” zestawie. Znajdziesz tam nie tylko ostre nożyczki, ale i maszynkę do włosów, a także grzebień wygodne formy. Aby to zrobić udaj się do sklepu z kosmetykami lub галантерейным działem, tam na pewno znajdzie się odpowiedni zestaw. Nożyczki w takim zestawie bardzo wygodne do trzymania w rękach, a opanować maszynę bardzo proste, ale bardzo łatwo można podciąć linię włosów na karku i skroniach. Takie narzędzie jest szczególnie docenią posiadaczka fryzur.
3
Następny ważny etap – mycie głowy, włosów podczas strzyżenia muszą być czyste. Wysusz włosy do lekko wilgotnego stanu i starannie распутайте nici. Wilgotne, gładkie włosy pozwolą lepiej widzieć, co i jak состригаете
4
Nadszedł czas, aby zadbać o to, by dobrze widzieli się ze wszystkich stron. Bardzo wygodnie ustawić naprzeciw siebie lustra-nosidełka średniej wielkości, a najniższej usiąść tak, aby z tyłu było największe i przegląd lustro w mieszkaniu. A jeśli u ciebie stoi toaletka – lepszej opcji nie znaleźć.
5
Jesteś gotowy, aby pierwsze stanowcze ruch nożyczkami. Nie martw się: im twardszy będzie twoja ręka, tym lepszy wynik. Nawet jeśli chcesz się odciąć raz kilkanaście centymetrów, za jednym razem tego robić nie trzeba. Optymalnie odciąć 2-3 cm. Tak można w porę zauważyć to możliwe dla początkujących małżeństwo w pracy i naprawić sytuację.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.