Jak dobrać fryzurę do twarzy

Jaka fryzura pasuje do ciebie najbardziej? Przecież nie jest tajemnicą, że z pomocą dobrze i prawidłowo dobranej fryzury, jak można podkreślić indywidualny urok twojej twarzy, tak i skorygować wady. Fryzury jest bardzo wiele, i na co należy zwrócić uwagę przed wyjazdem do fryzjera?

Jak dobrać fryzurę do twarzy

Instrukcja

1
Przede wszystkim warto zdecydować się na swoim kształtem twarzy. Odgarnij włosy do tyłu i bezstronnie ocenić proporcje. Właściciele długich i wąskich osób, z małą brodą i wysokim czołem należy zrezygnować z idei zapuszczać długie włosy. Zresztą, zbyt krótkie nosić również nie warto – idealną fryzurą dla takiego kruchego ryj jest nieco wydłużony bob. Jego długość powinna kończyć się gdzieś na środku szyi. Lepiej kosić taka bob warstwami – będzie wyglądać zielonej, że уравновесит mały i szczupły, a jego twarz. Grzywka świetnie koryguje wylosowane osoby, przy czym świetnie się prezentują jak i gładkie, gęste grzywki, tak i asymetryczne i градиурованные. Właściciele szczupłych osób nie nosić proste проборы (to na wypadek, jeśli zdecydujesz się nie robić grzywki, włosy lepiej usunąć się na bok.
2
Круглолицым pań doskonale nadają się stopniem grzywka i włosy średniej długości. Stopniowane i dość krótkie – też dobra opcja. Włosy „лесенкой” lekko odciągnąć uwagę od twarzy idealnie gładkie i dość długie włosy, rozdzielone na prostej przedziałek lub wyczyszczone na bok. Można zrobić ukośną grzywkę – wtedy proporcje twarzy staną się znacznie już.
3
Jeśli masz dość masywna dolna część twarzy, to spróbuj zrównoważyć jej grzywką – długość powinna być około brwi, najlepiej dość grube i gęste. Jest dozwolone płynna forma półkolem – po bokach grzywka może być nieco dłuższy niż w środku.
4
Taka forma (miękki półkole) grzywki również idzie tym, którego twarz przypomina trójkąt, serce, prawda długość włosów powinna być nieco krótszy. Idealna fryzura – to wspaniała kareta lub bob, którego końce lepiej układać do środka. Dla większej widowiskowości należy strzyc włosy warstwami, wtedy będą doskonale łagodzi ostre rysy twarzy.
5
Szczęście tych, których twarz jest owalna z natury – im można wybrać praktycznie wszystkie fryzury, eksperymentować z długością włosów i formą челок. Dzięki dziewczyny idą i bujne kareta, i długie, gładkie włosy, i bardzo krótkie fryzury, które raczej nie nadają się właściciele żadnych z powyższych kształtów twarzy.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.