Jak dobrać fryzurę i fryzurę

Podkreślić swoją indywidualność, ukryć drobne niedoskonałości wyglądu można za pomocą prawidłowo dobranej fryzury. Dlatego przy wyborze fryzury ważne jest, aby wziąć pod uwagę kształt głowy, rysy twarzy, strukturę i kolor włosów.

Jak dobrać fryzurę i fryzurę

Instrukcja

1
Określ swój typ twarzy. Зачешите wszystkie włosy do tyłu, grzywka zabrać, usiądź przed lustrem i za pomocą markera lub szminki kręgu refleksji. Podkreślają zwykle 6 kształtów twarzy, w zależności od podobieństwa z figur geometrycznych — elipsę, około, квардатом, trójkąt, romb i prostokąt.
2
Wybierz dowolną fryzurę na życzenie, jeśli posiadacz owalnego twarzy. Pamiętaj tylko, że przy wysokiej fryzurze należy zaznaczyć grzywkę, aby osoba nie wydaje się rozciągnięta.
3
Wolą стрижкам średniej długości, bez grzywki, na przykład, klasycznego quady, jeśli kształt twarzy jest okrągła. Wizualnie ukryć szerokie kości policzkowe można ассиметрической fryzurę lub fryzurą z wysokiej głowie.
4
Zmiękczyć kwadratowa za pomocą ukośne grzywki, asymetryczne fryzury. Doskonale nadają się trochę falowane włosy średniej długości, które sprawiają, że bardziej kobiece. Nie зачесывайте włosy temu.
5
Zrezygnuj z gęstej grzywki i gładkie fryzury z prostym przedziałkiem, jeśli masz trójkątny zarys twarzy. Зачешите włosy na krzywy przedziałek, grzywka robi rzadką, lekkie. Układać włosy прядями, zakręconymi do środka.
6
– Odciągnij uwagę od szerokich school w kształcie rombu kształtu głowy. Wybierz fryzury z długą grzywką, w pełni zamykającym czoło, lub wysoką fryzurę z grubą prostą grzywką. Boczne pasma nie chowaj się za uszy.
7
Nie warto wybierać fryzury z prostym przedziałkiem, zrezygnuj z gładkich, długich włosów przy prostokątnym kształcie twarzy. Ci pasują krótkie, bujne fryzury.
8
Zastanów się uważnie w lustrze swoją twarz, określ swoje wady. Romantyczne kobiece fryzury loki świetnie podkreślają miękkie rysy twarzy, a surowe, gładkie kształty fryzury pasują chudego kobiety z surową twarzą. Wolą bujną fryzurę, jeśli masz długi nos. Przy małym nosie rób fryzury z drobnymi loki. Jeśli masz blisko osadzone oczy, podnieś włosy do góry, a boczne pasma ułożyć wzdłuż policzków.
9
Należy uwzględnić również rodzaj włosów. Przy cienkich i rzadkich włosach preferowane są obszerne fryzury ze strukturalnymi прядями. Dyski ciężkie włosy dobrze się układają na stopniowe fryzury.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.