Jak zrobić kokarda z włosów

Fryzura w postaci banta – zabawa pomysł stylistów, пришедшаяся do gustu bardzo wielu osobom. Эстрадные gwiazdy, modelki i po prostu modne dziewczyny chętnie noszą takie kokardki, budując je na czubku głowy lub skromnie układając na karku. Kokardka może być naukowy lub bardzo elegancki, pasuje do różnych zleceń. Do tego ta fryzura jest bardzo wygodna i nie wymaga stałej korekcji.

Jak zrobić kokarda z włosów

Trzeba

  • – mus do stylizacji;
  • – suszarka do włosów-szczotka lub утюжок do włosów;
  • – gumki do włosów;
  • – szpilki;
  • – grzebień;
  • – lakier mocno utrwalający;
  • – brokat w sprayu;
  • – wosk do stylizacji.

Instrukcja

1
Aby kokarda z włosów wyglądał pięknie, kosmyki powinny być czyste i idealnie gładkie. Umyj włosy, nałóż na włosy wygładzający balsam. Osusz je ręcznikiem. Wcieraj korzenie mus do stylizacji, rozprowadzić za pomocą grzebienia i spryskać kosmyki włosów szczotką, wyciągając je. Falowane włosy wyprostuj prostownicą. Niech ostygnie i przystąpić do układania.
2
Zdecyduj, jak będzie wyglądał twój kokarda. Możesz zabić duży „śmigło” na czubku głowy, ułożyć zgrabny „ósemki” nad uchem lub umieścić elegancki łuk-motyla na karku. Wybór wariantu zależy od długości twoich włosów i stylu. Wysoki łuk sprawi, że twój wygląd lekko инфантильным i naukowy, a niski kok doda elegancji i będzie świetnie komponować się z wieczorowej sukni.
3
Spróbuj ułożyć kokardka na karku. Dokładnie przeczesać włosy i podziel je na dwie części. Górną jak zaciskiem – ona należy do końcowego etapu fryzury. Dolną zebrać w kucyk na karku i zabezpieczyć cienką gumką w kolorze włosów. Rozetrzyj w dłoniach trochę wosku do stylizacji i przesuń ręce na suche włosy, aby nadać im gładkość.
4
Weź jeszcze jedną gumkę i zamocować ją na ogonie na 10 centymetrów poniżej pierwszej. Włosy, znajdujący się między łańcuchy, podzielić na dwie równe części w postaci pętli. Unieś dolną część ogona do jego podstawy i подколите spinkami tak, aby gumy były w pobliżu. Dokładnie wyprostować wynikające łopatki. Włosy na karku lekko начешите, posypać lakierem, podzielić na dwie części i podłącz je do pół banta, nadając mu większą puszystość. Końcówki nici podwinąć do środka. Obie połówki banta zabezpiecz spinkami.
5
Uwolnij się od zacisku przednią część włosów, lekko начешите jej, пригладьте grzebień i posypać lakierem. Zabierz szerokie pasmo temu i przykryć nią środek banta. Końce podwinąć do środka. Przymocuj konstrukcję spinki do włosów. Gotowy łuk gładkie ręce, выбившиеся włosy пригладьте grzebień. Posypać włosy brokatem w sprayu.
logo
Article Categories:
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *