Jak zrobić włosy cieńsze

Posiadacza grubych, gęstych i zdrowych włosów można tylko pozazdrościć. Z powodu zaniedbania lub złych warunków ekologicznych ich struktura może stać się bardziej cienkie i łamliwe. Czy trzeba dążyć do tego? Jeśli jesteś znudzony zbyt niesforne kosmyki, zrób je wizualnie bardziej wyrafinowanych i gładkie. Do tego istnieje kilka prostych sekretów.

Zabierzcie niesforne pasma włosów w kucyk lub warkocz

Trzeba

  • Fryzura średniej długości lub do ramion
  • Jasne pasemka na włosach
  • Szampon i odżywka do włosów z efektem gładkość włosów
  • Żelazka do ciągnięcia włosów
  • Żel do włosów i częste grzebień
  • Fryzura „ogon” lub warkocz

Instrukcja

1
Znajdź dobrego fryzjera i wspólnie z nim wybrać fryzurę odpowiednią do struktury twoich włosów. U doświadczonych mistrzów ma swoje sztuczki, które sprawiają, że grube włosy wizualnie bardziej subtelne. Oto niektóre z nich:

• Włosy do ramion i nieco poniżej nadają fryzurze bardziej miękką formę.

• Krótkie grube włosy będą obijać się na boki, tworząc na głowie bujny „grzyb”.

Czasami dyski niesforne włosy wystarczy пригладить i usunąć w warkocz lub ogon, aby wyglądały ładniej.

2
Nie красьтесь i nie осветляйтесь zbyt często, w przeciwnym razie osiągnąć efekt „nadęty” włosów. Dzieje się tak dlatego, że pod wpływem farby ich struktura psuje. Przy tym sztywne włosy wyglądają jeszcze bardziej grube, a ich łamliwe, suche końce zaczynają пушиться. Henna nie niszczy włosów. Jednak ona dobrze odbudowuje ich strukturę, nadając grubym włosom jeszcze większą grubość.
3
Wybierz poprawnie farby do włosów, jeśli bez zabarwienia nie można zrobić (na przykład, pojawiają się pierwsze „сединки”). Красьтесь możliwie rzadko. Grube, czarne lub ciemno-brązowe włosy stworzą efekt grubej peruki. Użyj jasne kolory farb lub włączać do głównego czarnego tonu jasne refleksy na poszczególnych прядях.
4
Umyj głowę szamponem z balsamem-ополаскивателем, który nada włosom miękkość i gładkość. Причешитесь i suche włosy, aby zawsze były skierowane w dół. Tak mieszki włosowe łuski będą gęstsze przylegać do siebie. Włosy będą nie tylko gładkie, ale i заблестят, lepiej odbija światło.
5
Spróbuj nałożyć na czysto umyte włosy trochę żelu i delikatnie rozprowadzić go na całej powierzchni głowy za pomocą częstego grzebienie. Tak grube i niesforne kosmyki będą wydawać się bardziej gładkie i cienkie.
6
Użyj do ciągnięcia włosów specjalne żelazka. Pod wpływem gorącej prasy faliste i sztywne włosy stają się bardziej gładkie i wyglądają cieńsze. Efekt ten zostaje na kilka dni pod warunkiem, że na ulicy nie ma dużej wilgotności powietrza i deszcz nie pada.
Należy zwrócić uwagę
Nie dać się ponieść trzymaniem nici pod gorącym prasę! Podobne manipulacje, jeśli robić ich zbyt często, mogą zepsuć piękno twoich włosów. Spróbuj poklepać się po ramieniu gorącym żelazem – wątpię, czy to będzie przyjemne uczucie, i nie pójdą skórze na rzecz.

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.