Jak zrobić siwe włosy

Popielcowa blond kolor włosów zbliżony do седине – nowy modny trend ostatnich sezonów. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, siwe włosy, to pamiętaj, że ten kolor włosów pójdzie daleko nie wszystkich i do niego jest dobra, zdrowa i zadbana skóra równego odcień. Najlepiej, jeśli farbowanie włosów dokonasz w salonie, zwłaszcza jeśli są długie.

Jak zrobić siwe włosy

Instrukcja

1
Zrobić siwe włosy będzie o wiele łatwiej na blond włosy. W tym przypadku nie trzeba kilka razy wystawiać destrukcyjne dla nich procedury przebarwienia – pozbycie się kolorowanie ich pigmentu. Używane w salonach leki, na przykład, „Блондор”, choć odnoszą się do środków nowej generacji, ale i tak bardzo szkodliwe dla włosów.
2
Można przygotować włosy do malowania i samodzielnie, wykorzystując do tego tzw. „смывку” – profesjonalny skład z silnym осветляющим efektem. Można go kupić w specjalistycznych sklepach. Za pomocą tego narzędzia można rozjaśnić swój kolor włosów na 2-4 tony. Dziewczyny z brązowe lub rude włosy po tych zabiegach może pojawić się lekko zielonkawy odcień, ale po nałożeniu kolumną „platynowej” farby lub tonik popielate kolory, efekt ten znika.
3
Już wcześniej rozjaśnianych włosach, aby uzyskać szlachetnej siwych włosów można użyć specjalny tonik fioletowy kolor. On nakłada się na głowę i nie schodzi w ciągu 24 godzin. Co tydzień podczas mycia głowy należy go dodawać do szamponu, którego normalnie używasz, aby utrzymać żądany odcień. Po tym, jak głowa będzie prać razem 10-12, kolor włosów, należy zaktualizować, осветлив korzenie włosów. Aby trzymał się dłużej, należy stosować specjalne szampony do włosów, zachowując ich kolor.
4
Przy malowaniu korzeni ważne jest, aby kolorowanie skład został naniesiony równomiernie. Nałóż najpierw farbę na odrosty, a za 15 minut rozprowadzić za pomocą grzebienia na całej długości włosów. Ściśle przestrzegać instrukcji i nie передерживайте farbę na włosach.
5
Użyj koniecznie odżywcze maski do włosów, aby zachować je zdrowe i lśniące. W tych samych sklepach specjalistycznych można kupić już gotowe preparaty do jaśniejszych włosów. Ale bardzo dobre dla włosów zniszczonych korzystać z maskami z kilkoma kroplami nalewki z pieprzu, który jest sprzedawany w aptekach. Można ją dodać do balsamu lub olej łopianu.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.