Jak zrobić włosy są pełniejsze

Włosy z natury u wszystkich ludzi są różne, wspaniałe gęste włosy idzie daleko nie każdej dziewczynie. Ale, stosując różne środki, łącząc je ze starannego układania, można osiągnąć dobrego rezultatu.

Jak zrobić włosy są pełniejsze

Trzeba

  • – seria środków w celu nadania włosom objętości;
  • – pianka i żel do włosów;
  • – dysza dyfuzor;
  • – naturalne oleje i produkty do masek.

Instrukcja

1
Zawsze należy używać tylko tych kosmetyków, które są odpowiednie dla twojego rodzaju włosów. Produkty kosmetyczne, w tytule której jest słowo „volume” zawiera dodatki, które sprawiają, że włosy są grubsze i zwiększają ich objętość.
2
Silikon otacza każdy włos, pokrywając go specjalną folią. Seria środków z silikonem sprawi, że włosy jedwabiste, błyszczące i zdrowe. Ale, aby wspierać tę iluzję, głowę trzeba myć codziennie.
3
Proteiny i keratyny, zawarte w drugiej serii funduszy, wzmacniają i odżywiają włosy podatne na złamanie. Z tych substancji i składają się włosy, więc ten produkt nie wyrządzi im krzywdy. Poszukaj na opakowaniu napis silikon free, aby rozpoznać wysokiej jakości szampon i balsam do zwiększenia objętości.
4
Skorzystaj z musem do stylizacji włosów, jest w stanie zdziałać cuda z cienkimi włosami. Umyj włosy, nałóż na korzenie włosów niewielką ilość środków. Równomiernie rozprowadzić mus, opuść głowę i wysuszyć włosy suszarką do włosów, ероша ich palcami.
5
Żel сверхсильной zatwierdzenia zachowuje jednolitą formę i objętość fryzury.
6
Niektóre fryzury pozwalają uzyskać pożądany objętość włosów. Na przykład, średnia długość z poszarpane krawędzie i grzywką nadaje się do cienkich włosów. Bob wyskoczył обладательницу „płynnej” шевелюры. Wszystkie stopniowe i warstwowe fryzury nadają wizualny włosom objętość.
7
Można odnieść gęstości włosów za pomocą sztucznych наращенных nici. Noszą je do sześciu miesięcy, tworząc całą grzywę luksusowych loków. Szczególnej pielęgnacji sztucznymi włosami nie wymagają, należy użyć zwykły szampon.
8
Nowoczesne pasemka za pomocą odblasków nada włosom witalność i optycznie zwiększy objętość. Należy używać końcówki-dyfuzor, aby wysuszyć głowę i nadanie objętości fryzurze.
9
Spróbuj zrobić specjalne maski w celu nadania włosom objętości według dawnych receptur. Oni sprawiają, że włosy stają się grubsze i zmieniają je w niezbędne składniki odżywcze. Weź równe części babki lancetowatej, rumianku i pokrzywy. Napar łyżka ziół i pół szklanki wrzącej wody. Daj отвару do zaparzenia na około dwie godziny. Tę mieszankę przecedzić przez gazę i dodać tartą chleba żytniego. Maskę rozprowadzić na całej długości włosów. Zamknij głowę plastikową torbę i grubym ręcznikiem. Maskę należy trzymać 40-60 minut, a następnie spłukać ciepłą wodą.
10
Olej maska zdoła nasycić i wyleczy każdy włos, będzie grubszy. Przygotuj jedną część oliwy z oliwek i dziewięć części oleju z rokitnika, wymieszać je. Otrzymaną maskę dokładnie wcieraj w korzenie włosów. Przykryć głowę plastikowym worku. Przez 40-60 minut umyj włosy łagodnym szamponem.
11
Dla osiągnięcia wizualnego efektu gęstości włosów używaj tymi maskami 2 razy w tygodniu w ciągu trzech miesięcy.
12
Dla normalnych, cienkich i osłabionych włosów można zrobić i inną maskę. Weź łyżkę rycynowy i oliwa z oliwek. Dodaj do nich łyżeczkę szamponu. Rozprowadzić masę na całej długości włosów. Głowę owinąć plastikową torbę i ręcznikiem. Po około godzinie spłukać ciepłą wodą.
13
Do włosów suchych i cienkich włosów wymieszać z łyżeczką gliceryny i octu, jajko i dwie łyżki oleju rycynowego. Nałożyć maskę na włosy, dokładnie wcierając w korzenie. Głowę należy trzymać w cieple, więc zmieniaj chłodzony ręcznik na согретое. Po 40 minutach umyj włosy łagodnym, żółtka szamponem.
14
Tłuste włosy potrzebują specjalnych środkach, nie potrzebują dodatkowych nasilenie i olej. Wymieszać łyżeczki soku столетника, soku z cytryny i miodu. Otrzymaną mieszaninę nałożyć na wilgotne włosy. Głowę укутайте ciepłym ręcznikiem. Przez pół godziny włosy należy spłukać ciepłą wodą. Mieszanina ta wyrywa włosy z nadmiaru tłuszczu i podniesie korzenie, co daje objętość fryzurze.
15
Spróbuj skorzystać z nawilżającymi maskami. Podgrzać kefir lub zsiadłe do 37 stopni i rozprowadź na włosach. Przykryć głowę plastikową torbę i ciepłym ręcznikiem. Za pół godziny znowu to nałóż żel na włosy i masować głowę w ciągu kilku minut. Następnie włosy należy spłukać ciepłą wodą. Włosy, nasycone wilgocią, bardziej elastyczne i błyszczące, więc łatwo zachowują ilość stylizacji.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.