Jak nakładać piankę na włosy

Mus do stylizacji włosów sprawia, że są bardziej податливыми i łatwe do ułożenia podczas układania, nadaje прядям zdrowy blask i jędrność, a fryzurze objętości. Za pomocą prawidłowo dobranej pianki można tworzyć fajne loki lub utworzyć „artystyczny bałagan” na głowie. Wszystko zależy od tego, jak będziesz nakładać to uniwersalne narzędzie i do jakiego stopnia zatwierdzenia, wybierz.

Jak nakładać piankę na włosy

Instrukcja

1
Umyj głowę i dokładnie wytrzeć włosy ręcznikiem, usuwając z nich nadmiar wilgoci. Wybierz odpowiednie narzędzie. Dla cienkich włosów potrzebna jest pianka słaby lub umiarkowanej utrwalający, nadający lekki objętość. Aby podnieść ciężkie i solidne nici, trzeba pianka mocno utrwalająca.
2
Potrząsnąć butelką – tak trzeba robić przed każdym użyciem. Wyciśnij piankę na dłoń. Porcja narzędzia zależy od długości włosów. Dla ультракороткой fryzury wystarczy kulki wielkości перепелиное jajko, na długie włosy trzeba porcja wielkości piłki tenisowej. W razie wątpliwości należy zmniejszyć ilość środka – w razie potrzeby zawsze można ją dodać, a nadmiar musu sprawi, że włosy są zbyt ciężkie i pozbawia ich blasku.
3
Nałóż piankę na korzenie włosów, dokładnie wcieraj ją i rozprowadzić na całej długości. Dla większej wygody, użyj grzebienia z szerokimi zębami. Wysusz pasma włosów lub włosów szczotką, podnosząc je do tworzenia objętości. Taka stylizacja nadaje fryzurze puszystość i wygląda bardzo naturalnie. Można ją zrobić przed wyjściem lub dzień wcześniej, przed snem.
4
Jeśli potrzebujesz sprężyste loki, zrobisz inaczej. Dokładnie przeczesać nieco wilgotne włosy, nałóż na nie piankę, rozprowadzając go na całej długości. Podziel włosy na pasma i nawiń je na wałki. Wysusz włosy do wyschnięcia, zdejmij wałki i spryskaj fryzurę lakier słaby zatwierdzenia. Następnie ubić kosmyki palcami, nie używając grzebienia, aby loki nie rozwinęły.
5
Efekt przemyślanego bałaganu na głowie można utworzyć przy układaniu włosów suchych. Jest to najszybszy sposób, nie wymagający dalszego suszenia suszarką do włosów. Jeśli kosmyki zbyt пушатся, lekko posypać je sprayem, odbierającym nadmiar elektryczności statycznej. Wycisnąć na dłoń piłkę z musu wielkości pomarańczy i intensywnie, wcieraj go w włosy, unosząc je i zabezpieczając palcami. Falujące kosmyki улягутся w postaci niedbałe loki. Utrwal lakierem.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *