Jak podciąć końcówki

Rozdwojone końcówki włosów są w stanie zepsuć wrażenie od najpiękniejszej fryzury. Pozbyć się ich można w salonie. Jednak taka możliwość jest zawsze. Możesz spróbować przyciąć włosy samodzielnie. Proszę ostrymi nożyczkami i lustrem i do roboty. Najważniejsze – nie spieszyć się i działać ostrożnie.

Jak podciąć końcówki

Trzeba

  • – ostre nożyczki;
  • – duże lustro;
  • – grzebień z rzadkimi zębami;
  • – gumki i spinki do włosów;
  • – wtryskiwacze z wodą.

Instrukcja

1
Najłatwiej jest je przyciąć końce grzywki. Zwilż włosy wodą z rozpylacza i dokładnie przeczesać je. Przetnij delikatnie, uważając, aby nie usunąć zbędne i trzymając nożyczki równolegle do podłogi. Zacznij od środkowej części, w ostatniej kolejności, trim krawędzie. Należy pamiętać, że высохнув, grzywka wydaje się krótsza.
2
Nie są zbyt grube, długie, proste włosy można obciąć w podobny sposób. Przeczesz je, posypać wody i podzielić na bezpośrednie przedziałek. Przełóż połowę włosów na piersi i jeszcze raz przeczesać. Delikatnie podcinaj końcówki, koordynując swoje ruchy w lustrze. Dla gęstych i falujących włosów taki sposób, aby nie nadaje. Możliwość cięcia nie więcej niż centymetr, bo inaczej będzie trudno wyrównać linię.
3
Bardziej bujne włosy подравнивают inaczej. Szczotka je zwilżyć wodą i zebrać w wysoki koński ogon na czubku głowy za pomocą gumki. Przełóż go na twarz i dokładnie przeczesać jeszcze raz. O konieczności pasma można dodatkowo nawilżyć. Zbierz końce włosów, trzymając je nieco powyżej linii domniemanego odcięcia palców lewej ręki. Przetnij je w kilku przyjęć, trzymając nożyczki dokładnie i równolegle do podłogi. Zwolnij ogon, jeszcze raz przeczesać go i ponownie zamontować końcówki palcami. Upewnij się, że nie pasuje czy pojedyncze włoski. Wykryte nieprawidłowości trim nożyczkami. Uwolnij włosy od gumy – kładły się lekkim naturalnym kaskadą.
4
Jeśli trzeba odciąć końcówki kręcone włosy, spróbuj w inny sposób. Podziel je na prosto włosy, przeczesać i nawilżyć. Заколите główną masę włosów, oddzielając od niej неширокую kosmyk z boku. Odciąć końce na jeden centymetr, trzymając nożyczki dokładnie. Upewnij się, że pojedyncze włoski nie odstają, a kawałek był schludny. Oddzielić od całkowitej masy włosów jeszcze jedną nić. Chwyć ją między wskazującym i środkowym lewej ręki i cięcia końce nowej nici, koncentrując się na długości poprzedniej. W ten sposób traktować całą czuprynę. Docinane loki закалывайте, aby nie przeszkadzały w pracy. Po zakończeniu zdjąć spinki do włosów i przeczesz włosy będą wyglądać naturalnie, a loki ukryć ewentualne drobne błędy pracy.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *