Jak stosować wzór na włosy

Jeśli jesteś twórczy charakter i lubi zwracać na siebie uwagę ekstrawaganckie stroje, chwytliwe kolorowy manicure, to można uzupełnić swój żywy obraz stylowe nowością – wzór lub „tatuażem” włosy.

Jak stosować wzór na włosy

Trzeba

  • – wzornik;
  • – farba do włosów;
  • – pędzel lub wtryskiwacze do malowania;
  • – środki do pielęgnacji włosów;
  • – grzebień.

Instrukcja

1
Użyj specjalnego wzornika. Zdecyduj, jaki obraz chcesz zobaczyć na swoich włosach, wybrać kolor farby, który będzie korzystne оттенять to jest dzieło sztuki, i dokładnie zmierzyć długość włosów powinna być nie mniejsza niż 5 cm.
2
Delikatnie nanieść wzór na papier lub cienki arkusz tektury, tworzywa sztucznego lub innego dość gęstego materiału. Jest to konieczne, aby szablon jak można gęstsze прижимался do włosów, nie zjechał i nie сминался w procesie nakładania farby. Wytnij pustki tam, gdzie jest to konieczne, – szablon gotowy.
3
Przygotuj włosy. Muszą być czyste i równe – to gwarancja udanego cukiernictwie. Przecież na krętych шевелюре obraz po prostu nie będzie widoczna. Aby twój rysunek będzie wyglądał bardziej korzystne, wstępnie pomaluj włosy w jeden ton – najlepiej w jasnym.
4
Jak przygotować włosy i przystąpić do nakładania obrazu. Do tego przyłożyć szablon do głowy i zacznij nakładać farbę. Jeśli używasz zwykłej farby, delikatnie rozprowadź go w wolnej przestrzeni szablonu za pomocą specjalnego fryzjera pędzelka.
5
Jeśli ci tak niewygodne, to rozcieńczyć farbę i nalać ją do normalnego wtryskiwacze. Następnie delikatnie nałóż ją na maskę na włosy. Co najważniejsze, należy uważać, aby konsystencja красящей substancji nie był zbyt płynny. Inaczej to po prostu rozpłynie włosy, i obraz się nie uda.
6
Teraz trzymaj farbę na włosach właściwym czasie – zwykle jest to 40 minut, a następnie starannie spłukać. Nie zapomnij o jednoczesnego przebarwienia zabieg pielęgnacji włosów. Koniecznie nałóż na głowę maskę i balsam do odżywiania i nawilżania włosów. Po czym osuszyć głowę i ocenić wynik.
7
Można też nałożyć farbę na włosy tymczasowo, tylko na jeden raz. Do tego są specjalne tinty szampony, żele itp. Rysunek wykonany za pomocą takich środków, potrwa tylko jeden dzień. Ale przy tym pomoże ci zaimponować oryginalną i stylową fryzurę.
8
Jeśli twoim zadaniem jest nie w tym, aby nałożyć na włosy pełny obraz, można „narysować” sobie леопардовые plamy. Заплетите włosy w warkocz i nałóż na nią farbę z jednej strony. Daj jej czas do wchłonięcia i malować włosy. Po czym zmyj ją i расплетите warkocz. Rysunek gotowy.
9
W niektórych przypadkach do nadruku na włosach uciekają się do fryzjera. W takich sytuacjach obraz po prostu выстригается za pomocą fryzjera maszynki do strzyżenia lub nożyczek. Oczywiście, taki zabieg najlepiej powierzyć specjaliście, ponieważ w przeciwnym wypadku może dojść do zepsutej fryzurę.
Należy zwrócić uwagę
Aby twój rysunek wygląda na włosach jak prawdziwe dzieło sztuki, nie zapomnij, aby dbać o głównym „płótnem”. Specjalne środki do pielęgnacji malowanymi włosami pomogą twojej fryzurze wyglądać zawsze schludne i stylowe.

Porada
Najlepiej stosować wzór na włosy w profesjonalnych salonach. Tutaj mistrz będzie w stanie kontrolować położenie obrazu. Jeśli mimo wszystko zdecydują się художествами w domu, poszukaj pomocy. Tak gwarantujesz sobie niemal doskonały wynik.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.