Jak zrobić flash czapkę

Strony internetowe jako czapki używają animowane gify. Aby umieścić podobną flash czapkę na swój zasób, nie trzeba być doświadczonym programistą lub projektantem stron internetowych, wystarczy znać podstawy. Wykonać tę operację można na kilka sposobów.

Jak zrobić flash czapkę

Instrukcja

1
Wybierz анимационную zdjęcie, które chcesz umieścić w czapkę serwisu. Jej rozmiar powinien być około 150 pikseli wysokości i 900 pikseli szerokości. Ustawienia mogą się różnić w zależności od szerokości serwisu i jego projektu.
2
Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego flash zdjęcia, ale posiadają wspólną ideą, możesz spróbować utworzyć animację samodzielnie. W tym celu można skorzystać ze specjalnych programów, na przykład, aplikacja Sothink SWF Easy, który jest wygodny w użyciu i łatwy w obsłudze nawet dla początkujących. W rezultacie, musi być plik z obrazem z rozszerzeniem swf.
3
Stwórz alternatywną statyczne zdjęcie w formacie jpg, gif lub png i takich samych wymiarach, jak flash-zdjęcia. Umieść oba pliki do folderu /images/stories witryny.
4
Otwórz kod pliku index.php. Utwórz blok
i wklej do niego linki na utworzone obrazy do tworzenia flash czapki. Utwórz ustawienia DIV w pliku arkuszy stylów template.css, podając szerokość i wysokość obrazu. W wyniku flash-obraz będzie wyświetlany w nagłówku strony na wszystkich stronach, a jeśli w przeglądarce zostanie wyłączony pokaz flash, zostanie wyświetlony statyczny obraz.
5
Skorzystaj Joomla rozszerzeniem The Flash Module do tworzenia flash-czapki serwisu. Moduł ten pozwala na łatwe i proste wprowadzanie flash-zdjęcia na stronę i tworzyć alternatywne obrazu. Zainstaluj The Flash Module i uruchom go w trybie edycji.
6
Otwórz wiersz „File Path” i podać link do folderu, w którym zapisany animacja. Zaznacz nazwę zdjęcia w wierszu „Filename” i podaj jej wymiary. Otwórz ustawienia zaawansowane i określ lokalizację alternatywnej zdjęcia. Dla większego projektu można skorzystać z tabel modułu CSS. Zapisz edycja i wysyłanie flash czapkę na stronie internetowej.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *