Jak zrobić dekoracje do sypialni własnymi rękami

Zrobić swoją sypialni przytulny i wygodny, można własnymi rękami. Jeszcze na etapie naprawy rozważyć izolację i kolorystykę pomieszczenia do spania. Wtedy w gotowym pomieszczeniu będzie tylko umieścić to przydatne elementy dekoracyjne, a sypialnia będzie cieszyć oko swoją indywidualność.

Jak zrobić dekoracje do sypialni własnymi rękami

Trzeba

  • – gzyms;
  • – tekstylia;
  • – imitacja skóry;
  • – wiórowych lub sklejki;
  • – meble степелер;
  • – wiertarki lub wkrętarki.

Instrukcja

1
Wybierz tekstylia do dekoracji okna, do szycia narzuty na łóżko, do poduszki tak, aby współgrały ze sobą. Możesz zrobić to sam w dużym sklepie z tkaninami i szycia okuciami, przykładając do siebie kawałki materiału. Albo odwiedzić specjalistyczne salony, gdzie tkanki są już umieszczone w katalogach.
2
Umieść w nogach lub w zagłówek wąski zamknięte pudełko, które można zrobić na zamówienie. W środku będziesz miał wystarczająco dużo miejsca na dodatkowe poduszki i koce, a na górze można umieścić duże zegary, świece, eleganckie figurki lub inne przydatne rzeczy.
3
Zrób samodzielnie nowy zagłówek do łóżka. Można wykonać go z „zera”, biorąc za podstawę płyt pilśniowych, sklejki, meble tarcza, stare drzwi. Jeśli planujesz używać stare zagłówkiem, odkręcamy go od łóżka.
4
Обтяните podstawę ładną tkaniną lub ze sztucznej skóry. Dla widowiskowości poprowadzić wewnątrz pianki, синтепон lub mrugnięcia, ustalając je na stałym zagłówkiem dwustronnej taśmy klejącej.
5
Podczas cięcia tkaniny zostaw zasiłki na acc. Następnie, ciągnąc ją na zagłówkiem, zamocować za pomocą mebli zszywacza lub meblowych гвоздиков z odwrotnej stronie podstawy.
6
Dla dodatkowej dekoracji puść na ścieżce skręcone tekstylny przewód lub szyć piękne guziki lub akrylowe. Gotowy produkt przykręcić do ramy łóżka.
7
Zamocuj na ścianie u wezgłowia łóżka sztangę lub gzyms. Przygotuj kilka małych lub jedną dużą, długą poduszkę. Przyszyć do наволочкам długie wstążki. Z ich pomocą będzie powiązanie poduszki do okapu. To miękkie wezgłowie bardzo praktyczne. Można prać poszewki na poduszki w razie potrzeby.
8
Przykręcić uchwyt półkę nad łóżkiem. Szyć dla niego lekkie ozdobne zasłony lub zasłony zaciemniające. Masz przytulne miejsce do spania.
9
Naklej na ścianę lub na lustro dekoracyjne naklejki na lepkiej podstawie. Są one łatwo przyczepiają się i szybko usuwane.
Porada
Umieść w nogach łóżka mała sofa, fotel lub kanapę. Taka lokalizacja pozwala zaoszczędzić miejsce w pokoju, a masz dodatkowe meble do małego odpoczynku.

logo
Kategoria:
Meble i wystrój

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.