Jak zrobić самодельную цветомузыку

Nawet najprostsza цветомузыка w stanie urządzić mały pokój. W celu utworzenia niewielkiego światła opieki nie trzeba posiadać głęboką wiedzę w dziedzinie elektroniki.

Jak zrobić самодельную цветомузыку

Trzeba

  • – Garland;
  • – aktywne kolumny.

Instrukcja

1
Jako obudowy do domowej цветомузыки użyj obudowy głośników komputerowych. W tym przypadku potrzebne są robocza zestaw głośnikowy, moc której wynosi od pół do pięciu Watów. Wszystkie zabiegi należy wykonywać z wtórnego kolumną. Zwykle jest połączony z główną kolumną, która z kolei jest podłączony do źródła zasilania i karty dźwiękowej komputera.
2
Odłącz głośniki od sieci i komputera osobistego. Zdejmij tylną ściankę odpowiedniej kolumny. W tym celu odkręcić kilka wkrętów lub wykonaj inne manipulacje. Postaraj się nie zepsuć obudowa kolumny.
3
Wyjmij z obudowy kolumny głośnik. Do tego отпаяйте lub przyciąć przewody łączące go ze wzmacniaczem drugiej kolumny. Weź żarówkę żądany kolor z choinki girlandy. Jeśli moc głośników przekracza moc lampy jest prawie dwa razy, użyj od razu dwie żarówki.
4
Wyjmij z obudowy kolumny głośnik. Do tego отпаяйте lub przyciąć przewody łączące go ze wzmacniaczem drugiej kolumny. Weź żarówkę od choinki girlandy. Jeśli moc głośników przekracza moc lampy prawie kilka razy, użyj jednocześnie na odpowiednią ilość elementów w różnych kolorach. Podłącz je do przewodów, stosując metodę łączenia równoległego. Zabezpiecz wszystkie żarówki w taki sposób, aby znajdowały się w otworze skrzynki kolumny.
5
Pamiętaj o tym, że twój głośnik powinien pracować w mono-line. Jeśli będziesz słuchać stereo-utwór, to używane lampy mogą świecić w nie odpowiednim czasie. Jest to spowodowane tym, że na lewy i prawy kanał serwowane jest inny sygnał.
logo
Kategoria:
Muzyka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.