Jak zresetować ustawienia telefonu Nokia

Reset ustawień telefonu, oznacza to, że tłumaczenie w stan, w którym został wydany z produkcji. To należy używać wtedy, gdy chcesz usunąć wszystkie dane z telefonu (zdjęcia, dźwięki, filmy, aplikacje, gry, zakładki internetowe).

Jak zresetować ustawienia telefonu Nokia

Instrukcja

1
Spróbuj przed przystąpieniem do formatowania telefonu Nokia wykonać następujące czynności: wyłączyć, wyjąć, włożyć baterię i go włączyć, a następnie wyłączyć i dać się położyć bez baterii około trzydziestu minut. Włącz telefon bez karty pamięci i karty sim. Włącz go z ładowarką.
2
Jeśli te kroki nie pomogły, wykonaj reset ustawień. Należy to robić tylko w przypadku, jeśli w inny sposób ożywić twój telefon nie działa i innego wyjścia nie ma. Wykonaj formatowanie przed sprzedażą, aby w pełni go wyczyścić, albo kiedy jest mocno wadliwy. Reset ustawień do domyślnych ustawień fabrycznych może pomóc rozwiązać problem.
3
Wpisz w telefonie kod *#7780#, aby przywrócić oryginalne ustawienia telefonu. Zostaną usunięte wszystkie ustawienia internetowe, podświetlenie wyświetlacza, ale informacje zgubiono nie będzie. Zapisz wszystkie informacje, które chcesz użyć w przyszłości, na komputer.
4
Następnie wykonaj muzyka, zdjęcia, zdjęcia, wiadomości i aplikacji znajdą się.
5
Skorzystaj inny sposób, jeśli poprzednie kroki nic nie zmieniły, albo gdy telefon się nie włącza. Na wyłączonym telefonie naciśnij jednocześnie trzy przyciski: zielony (nawiązywanie połączenia), trójce i gwiazdkę.
6
Przytrzymaj te przyciski, naciśnij przycisk włączania telefonu. Następnie poczekaj, aż появистя wygaszacz ekranu z napisem Nokia albo komunikat o formatowaniu. Ten sposób również tłumaczy telefon do domyślnych ustawień fabrycznych zostaną usunięte aplikacje, treści i plik, który przechowuje hasło karty pamięci, jeśli został zainstalowany. Jeśli pojawi się monit o formatowanie telefonu wprowadź hasło domyślne to 12345.
Należy zwrócić uwagę
Zapisz terminach dane z telefonu na komputer przed pozycją zerową ustawień.

logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *