Jak zobaczyc ukrytych znajomych Facebook

„Vkontakte” – jeden z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych na świecie, które już przekroczyły 100-milionowy granicą liczbę swoich użytkowników i wyprzedziła taka popularna zasobów, jak „Koledzy”. Jedną z zalet „Vkontakte” jest możliwość ukrycia intymnego informacje, które użytkownik zarejestrowany nie chciałbym udostępnić szerokiemu gronu znajomych i nieznajomych na stronach serwisu. Mogą to być dane osobowe, prywatne zdjęcia, video album lub kręgu przyjaciół.

Jak zobaczyc ukrytych znajomych Facebook

Instrukcja

1
W tym celu przejdź do menu strony „Moje ustawienia” i wybierz „Prywatność”. W wierszu „Kogo widać na liście moich znajomych, kliknij na link „Wszystkich przyjaciół”. Wybierz tych znajomych, których chcesz ukryć, zaznacz ptaszkiem i zapisz zmiany. Teraz, wchodząc na stronę „Vkontakte”, inny użytkownik zobaczy tylko te kontakty, które nie złożyło. Ale dla ciebie na swojej stronie wszyscy twoi przyjaciele pozostaną widoczne. Czasami jest to bardzo wygodne.
2
Jednak od niedawna administracja strony pozwala ukryć nie więcej niż 20 znajomych. Wynika to z otwartości sieci i konieczność jej dalszego rozwoju, ale narusza praw i wolności użytkowników serwisu „Vkontakte”. Istnieje jednak sposób, aby ukryć i ponad 20 znajomych Facebook, jeśli istnieje taka potrzeba. Aby to zrobić, najpierw wejdź w ustawienia i ukryj dozwolonej liczby użytkowników. Dalej przechodzimy na zakładkę Moi przyjaciele i usuwamy z przyjaciół tych ludzi, których ukryto. Następnie przechodzimy do ustawień prywatności i dodajemy do listy ukrytych znajomych jeszcze 20 użytkowników. Po czym wracamy do zakładki „Moi przyjaciele” i zwracamy użytkowników zdalnych z subskrybentów do znajomych.
3
Oficjalnych, dozwolonych sposobów, aby zobaczyć ukrytych znajomych VC nie istnieje. I mimo wszystko zobaczyć zablokowane strony interesującego człowieka, jeśli go znać id – unikalny numer, który jest przypisany do każdego użytkownika „Vkontakte”. Dowiedz się taki numer po prostu.
4
Wejdź na stronę twórcy „Vkontakte” durov.ru. Wpisz swój login i hasło. Otwórz stronę interesującego człowieka. W polu wyszukiwania wpłynie na jego adres i id w formie: http://durov.ru/index.html#ХХХХХХХ, gdzie ХХХХХХХ – i jest szukane id.
5
Teraz, podstawiając ten pokój w niezbędne linki przeglądania online, można zobaczyć prywatne strony tego użytkownika. Zresztą, tak samo może stać się dostępne i twoja intymna informacje.
6
Kolejna strona, z pomocą której można wyświetlić ukrytych znajomych „Vkontakte” – 220vk.com. Na tej stronie można dowiedzieć się osób, które dodały cię do czarnej listy znajomych, które ukrywają swoich stronę w swojej liście kontaktów, a także dowiedzieć się lista ukrytych znajomych danego użytkownika. Aby to zrobić należy przejść na stronę 200vk.com. W lewej części strony zobaczysz menu. Wybierz w nim rozdział „Ukryte przyjaciele”. Na stronie pojawi się pole, w które należy wprowadzić numer ID użytkownika, ukrytych przyjaciół którego chcesz zobaczyć. Po tym, trzeba będzie автоизоваться w sieci. Zdecyduj, czy chcesz udostępnić swoje dane na tej stronie. Jeśli, jednak, aby dowiedzieć się ukrytych znajomych należy, i zdecydujesz się zaryzykować, wpisz swój login i hasło. Następnie rozpocznie się proces skanowania strony. Uzbroić się w cierpliwość, skanowanie potrwa jakiś czas, być może, dość znaczna. Po zakończeniu na ekranie pojawi się lista ukrytych znajomych. Niestety, strona nie pokaże tych ukrytych znajomych, u których ukryty i sam użytkownik. Aby zobaczyć tą listę, będzie musiał przeprowadzić ponowne skanowanie.
7
Zobacz ukrytych znajomych użytkownika bez podawania swoich danych na stronie internetowej igoos.net/vk2o/hidden. Trzeba tylko ID użytkownika, ukrytych przyjaciół którego trzeba się nauczyć. Można go zobaczyć w linii adresowej przeglądarki, przechodząc na stronę danego użytkownika. Kopiowanie ID, przejdź do witryny igoos.net/vk2o/hidden. Znajdź odpowiednie pole i wpisz w niego ID użytkownika. Kliknij przycisk „Dodaj”. Program rozpocznie skanowanie profilu i za jakiś czas pokaże się lista ukrytych znajomych. Program nie pyta o login i hasło od strony Vkontakte, a więc jest bezpieczna.
8
Istnieje dość duża ilość specjalnych programów, które są zainstalowane na komputerze. Należy je najpierw pobrać na komputer, a następnie wprowadzić ce dane osobowe. Większość z nich wymaga wprowadzenia swoich login i hasło, aby kontynuować. Korzystać z takich programów wydaje się najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się lista ukrytych znajomych, ale trzeba pamiętać, że duża ich część stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa komputera i konta Facebook. Twoje dane osobowe mogą być dostępne dla innych osób bez twojej zgody, a komputer jest zainfekowany wirusem.
9
Dowiedz się ukrytych znajomych użytkownika bez specjalistycznych stron internetowych nie można. Istnieje jednak sposób, aby w przybliżeniu obliczyć ilość ukrytych znajomych. Aby to zrobić, trzeba wejść na stronę do odpowiedniego użytkownika i zobacz na łączną liczbę znajomych. Następnie otwieramy okno ustawień wyszukiwania na górze listy i określić płeć żeńska. Na liście pojawi się liczba znajomych płci żeńskiej. W ten sam sposób uważamy za przyjaciół płci męskiej. Składamy ilość znajomych-kobiet i przyjaciół-mężczyzn. Jeśli otrzymana liczba jest mniejsza ogólnej liczby znajomych, najprawdopodobniej użytkownik ukrył tę część swoich kontaktów. Ale ta metoda nie można uznać za wiarygodne i prawdziwe na 100%.
10
Istnieje jeszcze jeden sposób, aby dowiedzieć się ukrytych znajomych Facebook bez specjalnych programów. Rzecz w tym, że sieć społeczna w zakładce Możliwe przyjaciele oferuje lista osób, z którymi masz wspólne przyjaciele Vkontakte. Jeśli masz podejrzenie, że jakiś człowiek znajduje się w tym ukrytych znajomych Facebook interesującego twój użytkownika, wyślij prośbę o dodanie do znajomych. Jeśli przyjmie go, wejdź w zakładkę przyjaciele i kliknij szukaj. System zaproponuje ci listę możliwych znajomych. Być może wśród nich znajdzie się interesujący cię użytkownik.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.