Jak zobacz wszystkie wiadomości Facebook

Aby być na bieżąco z tym, co dzieje się z twoimi przyjaciółmi, w grupach, w które można wejść, na stronach, na które zostały podpisane, na miejscu „Vkontakte” trzeba tylko zobacz przegląd nowości. Jak to zrobić?

Jak zobacz wszystkie wiadomości Facebook

Trzeba

  • – rejestracja na stronie „Vkontakte”.

Instrukcja

1
Wejdź na stronę swojego profilu na stronie „Vkontakte”, jeśli jesteś tam zarejestrowany. Po lewej stronie od głównego zdjęcia strony (avatara) widzisz listę opcji. Wybierz opcję „Moje wiadomości”. Najedź na nią kursorem myszy i kliknij lewym przyciskiem myszy raz. Przed tobą otworzył listę newsów, który jest stale aktualizowany.
2
W górnej części strony, po prawej stronie znajdź „suwak”, podpisany „wszystkie aktualności”. Przesuwając go w lewo i w prawo, można regulować ilość wiadomości od zera do stu procent. Im więcej procentów, tym więcej wiadomości można zobaczyć.
3
W górnej części strony znajdź trzy opcje: „wiadomości”, „odpowiedzi” i „komentarze”. Jeśli klikniesz przycisk „odpowiedzi”, a następnie przejść na stronę z wiadomościami, która opowie o komentarzach innych użytkowników na twojej stronie, o tych, którzy naciskał „lubię to” obok twoich zdjęć.
4
Następnie naciśnij obok opcji „zdjęcia”. Przed tobą pojawią się wiadomości na temat udostępnionych zdjęciach swoich znajomych, a także o tych zdjęciach, na których je zauważyć.
5
Wybierz inną opcję „zalecenia”. Tutaj zebrane są różne wiadomości ze stron ciekawych użytkowników serwisu, z popularnych grup i wspólnot.
6
Kliknij poniższy przycisk „aktualizacje”. Tutaj znajdziesz informacje o tym, kto dodał do znajomych i na jakie grupy weszli, a także najnowsze dodawania zdjęć i filmów swoich grup.
7
W górnej części strony po prawej stronie od przycisku „aktualizacja” i kliknij „komentarze”. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i komentarze w grupach, do których należysz. Tak samo możesz wyszukiwać interesujące cię wiadomości. Aby to zrobić, kliknij przycisk „wiadomości” w lewym górnym rogu strony, a następnie kliknij przycisk „szukaj wiadomości” w prawym górnym rogu. W polu wyszukiwania wpisz słowo lub kombinacja słów, które charakteryzują wyszukiwanie.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.