Jak wyświetlić wiadomości znajomych Facebook

Strona „Vkontakte” pozwala użytkownikom komunikować się ze sobą za pomocą grup i spotkań, jak i bezpośrednio, poprzez prywatne wiadomości. Historia wiadomości zapisane i można później zobaczyć.

Jak wyświetlić wiadomości znajomych Facebook

Trzeba

  • – konto „Vkontakte”;
  • – komputer z dostępem do internetu;
  • – telefon komórkowy.

Instrukcja

1
Ilość pozostawionych przyjaciółmi i nie przeczytanych przez was wiadomości w sieci społecznej „Vkontakte” określone w lewej części twojej osobistej strony obok pozycji „Moje wiadomości”. Aby je przeczytać, przejdź do tej sekcji i wybierz interesujący dialog. Należy zwrócić uwagę na to, że na stronie „Dialogi” podano tylko ostatnia wiadomość wysłana od każdego z przyjaciół, jeśli go wybierzesz, to otworzy się cała historia korespondencji.
2
Nowe nieprzeczytane wiadomości wyróżniają się w sieci społecznej jasnoniebieskim tłem. Dotyczy to zarówno wiadomości, jak i na e-maile rozmówcy. Czyli dopóki nie przeczytasz wiadomość wysłana innym, standardowym sposobem, na jego stronie w dziale „Dialogi” zostanie ona oznaczona błękitną.
3
Jeśli chcesz przeczytać wiadomość, ale nie chcesz, aby rozmówca dowiedział się o tym, wybierz opcję „Moje wiadomości”, w otwartym oknie znajdź interesujący cię wiadomość, podświetlone na niebiesko. Na niego nie naciskać, zamiast tego kliknij na imię i nazwisko rozmówcy, podane obok jego zdjęciem. Przed tobą otworzy się jego osobista strona. Na tej stronie, tuż pod zdjęciem, znajdź opcję „Wyślij wiadomość” i kliknij na niego. Następnie wybierz „Przejdź do dialogu z …” (nazwa rozmówcy) i przeczytać całą historię korespondencji, w tym ostatnia nowa wiadomość.
4
Następnie można przejść ponownie na swoją stronę, wybierając odpowiednią pozycję z menu po lewej stronie. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, to interesującą ciebie wiadomość nie zmieni światło niebieskie tło na biały, a obok „Moje wiadomości” będzie podane wszystko to liczba nieprzeczytanych wiadomości, że i wcześniej.
5
Jeśli używasz operatora tv operatorów Megafon, Beeline lub MTS, możesz przeglądać wysłane na stronę „Vkontakte” wiadomości i odpowiedzieć na nie bezpośrednio z telefonu komórkowego, nawet jeśli na nim nie jest skonfigurowany dostęp do internetu. Do tego podłączyć alarm w „Ustawieniach” na swojej osobistej stronie: obok „Otrzymywać prywatne wiadomości od …(nazwa użytkownika) poprzez sms” zaznacz pole wyboru. Aby szybko odpowiedzieć na taką wiadomość należy wysłać odpowiedzi na sms, zaczynając go z cyfr, podanych w końcu otrzymanej wiadomości. Zanim skorzystać z usługi, dowiedzieć się o jej kosztów u operatora.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.