Jak znaleźć pokój w Sankt-Petersburgu

Jeśli chcesz znaleźć numer telefonu w Sankt-Petersburgu, należy stosować tradycyjne metody do jego wyszukiwania lub skontaktuj się z zasobami internetu, świadczącym taką możliwość.

Jak znaleźć pokój w Sankt-Petersburgu

Instrukcja

1
Jeśli chcesz dowiedzieć się numer telefonu organizacji lub instytucji, skontaktuj się z bezpłatną usługę 09 (całą dobę) lub w pomocy 008 (7 812 595-40-55 – dla pozamiejscowych obywateli). U „Help desk 008” posiada swoją stronę internetową – http://www.008.ru. Wchodząc na tę stronę, można również dowiedzieć się numer telefonu zainteresowany w organizacji.
2
Kup kieszonkowy „Cały Petersburg” lub „Halo, Sankt-Petersburg”. Wyszukaj według kategorii lub indeksie alfabetycznym numer interesującej cię firmy. Lub skontaktuj się z zasobów internetu: http://spb.yell.ru („Żółte strony Sankt-Petersburga”), http://www.spyp.ru. Wpisz w pasku wyszukiwania nazwę interesującej cię organizacji lub skorzystaj z nawigacji według działów. Na miejscu http://spbphone.ru („Ukierunkowany telefoniczna Sankt-Petersburga”) można znaleźć odpowiedni pokój, kierując się nie tylko рубрикатором, ale i alfabetycznych wskaźnikiem.
3
Jeśli znasz numer REGON lub NIP odpowiednie przedsiębiorstwa, można zapoznać się na stronie internetowej http://www.ogrn.ru, zarejestrować się i zamówić wyciąg z REGON. Informacje (w tym numer telefonu) zostaną dostarczone w formie dokumentu elektronicznego. Usługa działa przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.
4
Aby uzyskać zaświadczenie o numerze telefonu osoby prywatnej, mieszka w Sankt-Petersburgu, przejdź do strony http://www.nomer.org/spb, http://spravkaru.net/piter. Wpisz w formularz wyszukiwania posiadane dane o tej osobie (imię, nazwisko i inicjały, adres) i kliknij „Szukaj”. Jednak informacje, którymi dysponują te bazy danych, mogą być nieaktualne i niekompletne.
5
Uwaga: wiele zasobów internetowych, oferujących dostarczyć ci informacje o numerze telefonu osoby prywatnej w zamian za SMS, w rzeczywistości ich nie mają.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.