Jak znaleźć człowieka w Togliatti

Chcesz znaleźć człowieka, żyjącego w mieście Togliatti, Samara dziedzinie? Aby to zrobić, użyj tradycyjnymi metodami wyszukiwania lub skontaktuj się z stron internetowych o różnej orientacji.

Jak znaleźć człowieka w Togliatti

Instrukcja

1
Zrób kwerendę w archiwum miejskie miasta Togliatti na adres: 445020, Togliatti, ul. Białoruska, w. 33. W zapytaniu należy podać imię i NAZWISKO poszukiwanego człowieka i celem nawrócenia. Jeśli reprezentujesz jakąś organizację, sporządź wniosek na papierze firmowym z pieczątką i podpisem kierownika. Jeśli jesteś krewnym poszukiwanego człowieka, dołączyć do nawrócenia poświadczone kopie dokumentów potwierdzających to.
2
Jeśli poszukiwany przez ciebie człowiek zaginął bez wieści, najlepiej jest zwrócić się do POLICJI Togliatti. Pełne informacje o adresach i telefonach oddziałów policji można dowiedzieć się, wchodząc na stronę http://uvdtlt.ru.
3
Skorzystaj z pomocy i pracowników programu „Czekaj na mnie”, składając odpowiedni wniosek na stronie http://poisk.vid.ru.
4
Skontaktuj się promocyjno-informacyjne wydania Togliatti aby zamieścić ogłoszenie. Można to zrobić w trybie online. Tak, aby zamieścić ogłoszenie w gazecie „Тольяттинский nawigator”, wystarczy wejść na stronę http://www.navigator-tlt.ru a w gazecie „Prezent” – na stronę http://www.present-tlt.ru. Wprowadź Imię i nazwisko tego człowieka i zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail do zapytań.
5
Pogadaj na тольяттинских forach. Tak, na miejscu http://www.8482.ru możesz zostawić swoją wiadomość w już istniejącej rubryce „Szukaj ludzi w Togliatti”. Na stronach portalu http://forums.avtograd.ru – założyć temat w jednej z rubryk lub spróbować znaleźć znajomych osoby, z którą разыскиваете. Jeśli chcesz porozmawiać z pięknymi тольяттинками, odwiedź forum „Мамзели” (http://www.mamzeli.ru) i zapytaj u nich, nie spotkaliśmy się, czy są one z przyjacielem lub krewnym.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.