Jak znaleźć człowieka w Jarosławiu

U niektórych osób występuje konieczność znaleźć znajomego, przyjaciela lub krewnych, mieszkających w Jarosławiu. Obecnie znalezienie ich nie jest trudne. Wystarczy poświęcić temu trochę czasu i uzbroić się w cierpliwość.

Jak znaleźć człowieka w Jarosławiu

Instrukcja

1
Poszukaj w portalach społecznościowych: „Vkontakte”, „Koledzy”, „Mile.<url>” itp. Zostaw dane do wyszukiwania w icq. Jeśli ktoś choć raz był gdzieś jest zarejestrowany, to informacje o nim na pewno okaże. Odwiedź różne fora, gdzie komunikują się wiele osób. Możliwe, że twój znajomy aktywnie uczestniczy w dyskusjach. W takich przypadkach ludzie są nawet przez bardzo długi czas.
2
Ustaw w wyszukiwarce nazwę unikalny program „Narodowy wyszukiwanie danych”, opracowaną przez rosyjskich ekspertów w dziedzinie wysokich technologii. Wystarczy wpisać nazwisko poszukiwanego człowieka w specjalne pole, i można się dowiedzieć, miejsce zamieszkania, zainteresowania i kontakty. Informacje zaczerpnięte z archiwalnych danych spisu ludności, telefonicznych i podstawowych danych służb specjalnych (np. POLICJI).
3
Otwórz na stronie www.tapix.ru książka telefoniczna Jarosławia. Wprowadź nazwisko, imię poszukiwanego człowieka i dostaniesz adres jego lokalizacji.
4
Skontaktuj się z Miejskiego archiwum Jarosławia. Znajduje się on na ul. E. Колесовой,72 (dojazd tramwajem nr 5,7 do przystanku ul. Урицкого lub autobusami nr 9,18,42 do przystanku ul. Interesujący). Ta instytucja wykonuje zapytania obywateli i osób prawnych o konkretnych osobach. Pisemny wniosek można wysłać na E-mail: [email protected] lub pocztą. W zasadzie archiwum składa się z dokumentów kadr przedsiębiorstw miasta (osobiste karty pracowników, rozkazy o pracę, rozliczenie zatrudnienia itp.). Należy podać w zgłoszeniu nazwisko, imię, imię ojca, sedno sprawy, pocztowy lub adres e-mail. Archiwalne wyciąg wysyłany pocztą.
5
Wyrusz na adres urzędu miasta Grudziądz, znajduje się na ul. Republikańskiej, w. 23 lub zadzwoń 8 (4852) 726306. Podając imię i nazwisko szukanej osoby, w ciągu kilku dni otrzymasz jego adres rejestracji w Jarosławiu.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.