Jak znaleźć człowieka w Baku

Aby spróbować znaleźć byłego kolegi z klasy, przyjaciółki ze szkoły, krewnego lub po prostu dobrego przyjaciela młodości, mieszka w Baku, można skorzystać z różnych możliwości, które dają nowoczesne narzędzia informacyjno-technologicznego rozwoju.

Jak znaleźć człowieka w Baku

Instrukcja

1
Należy zwrócić uwagę na najbardziej popularnych sieci społecznych w internecie, takie jak: „Vkontakte”, „Koledzy”, twitter, Facebook, „Mój świat”. Być może w jednej z nich jest zarejestrowany interesujący cię osób. Przejść przez procedurę rejestracji i logowania na którymś z tych miejsc. W polu wyszukiwania wpisz imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (Baku), wiek – wszystko, co wiesz o tej osobie.
2
Wprowadź nazwisko poszukiwanego człowieka i miasto, w którym mieszka (w tym przypadku – Baku) w pasku wyszukiwania programu-przeglądarki. Jeśli osoba, której szukasz, выкладывало o sobie żadnych informacji w internecie, znajdziesz ją. Jeśli ten człowiek jest oficjalnym przedstawicielem organu lub ma inne relacje ze społeczeństwem, nie jest wykluczona możliwość, że ma własną stronę w internecie, na którym podane są kontakty osobiste dla realizacji sprzężenia zwrotnego.
3
Odwiedź oficjalną stronę programu telewizyjnego „Czekaj na mnie”, na adres: http://poisk.vid.ru/ Przejść przez procedurę rejestracji, wypełnij proponowany kwestionariusz, podając, kogo i gdzie można szukać. Również tutaj można sprawdzić, nie patrząc czy ktoś a was, dodając swoje dane w specjalny wiersz. Oprócz tego zasobu w internecie funkcjonuje wiele podobnych stron, które realizują pomoc w znalezieniu ludzi w różnych zakątkach świata. Usługi na stronach takich, jak zwykle za darmo.
4
Złóż oficjalne zapytanie do biura paszportowego miasta Baku w formie pisemnej, poproś, aby podać miejsce zamieszkania poszukiwanego człowieka. List można wysłać jako e, jak i pocztą.
5
Napisz pisemne zapytania w instytucje państwowe miasta Baku. Na przykład, Ministerstwo spraw wewnętrznych (np. Azerbejdżanu, 7, AZ1005). Telefon (+994 12) 490-9222 lub inne organy ścigania miasta Baku, adresy i numery telefonów, które znajdują się na tej stronie: http://www.baku.info/Catalog/6_Gosudarstvo_i_vlast/29_Pravoohranitelnie_organi.htm Na tej stronie można również zapoznać się z adresami urzędów i innych sfer działalności (Usc, notariuszy itp.) miasta Baku.
6
Skontaktuj się w archiwum państwowym Republiki Azerbejdżanu, który znajduje się pod adresem: AZ1000, Baku, Метбуат pr-t- – 593. Numer telefonu do archiwum: (+99412) 433-86-84. Adres strony internetowej: www.milliarxiv.gov.az możesz napisać e-mail do archiwum, wypełniając zaproponowany przez formularz na stronie: http://www.navigator.az/firm/1321/info/
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.