Jak uzyskać społeczną mapę moskal

Społeczna mapa moskal – to projekt, który jest realizowany przez Rząd w Moskwie i wykonany jest z budżetu miasta.Ta mapa jest w dużej mierze ułatwia życie i daje możliwości do ulgowych przejazdów, bezpiecznego otrzymania środków pieniężnych, usług płatniczych, podatków, rozliczeń w sklepach, uzyskania usług medycznych i wiele innych. Jeśli masz prawo społeczne, a także pan jest pracownikiem zarejestrowany w instytucjach opieki społecznej Moskwy, należy uzyskać społeczną mapę moskal.

Społeczna mapa moskal - projekt rządu w Moskwie

Trzeba

  • Ankieta, rejestracja w Moskwie, fotografia 3×4, paszport, certyfikat ubezpieczenia emerytalnego, ubezpieczenia zdrowotnego i dokumenty potwierdzające prawo do otrzymywania pomocy społecznej.

Instrukcja

1
Na początku w swoim powiatowym Urzędzie ochrony socjalnej trzeba wypełnić formularz–zgłoszenie. Instrukcja wypełniania znajduje się na odwrocie ankiety, można również skorzystać z pomocy pracownika Zarządzania. W momencie wypełnienia ankiety ciebie za darmo zrobią mu zdjęcia. Jeśli masz zdjęcie wielkości 3×4, możesz podać jej.
2
Wraz z wnioskiem-wniosek można złożyć paszport, polisa obowiązkowego ubezpieczenia ubezpieczenie emerytalne ubezpieczenie i dokumenty, które potwierdzają twoje prawo społeczne,.
3
Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz tymczasowy społeczny bilet. Okres ważności tego biletu wynosi 30 dni i jest ważny do ulgowych przejazdów na miejskiej.
4
Przez 15 dni trzeba będzie uzyskać swoją społeczną mapę w swoim powiatowym Urzędzie ochrony socjalnej, gdzie podawano ankietę-wniosek.
Wraz z społecznej kartą otrzymasz notatkę na jej wykorzystanie, lista firm, które uczestniczą w kartę rabatową programu, i PIN-koperta, aby uzyskać dostęp do swojego osobistego konta bankowego.
Należy zwrócić uwagę
Przy wydaniu karty społecznej, zgodnie z prawem będzie otwarty osobisty rachunek bankowy. Aby można wyliczyć swoją emeryturę na tym koncie, trzeba będzie napisać oświadczenie w swoim nowym oddziale funduszu Emerytalnego federacji ROSYJSKIEJ.

Porada
Odrywany kupon ankiety-zgłoszenia należy zachować do momentu otrzymania karty.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.