Jak znaleźć numer telefonu komórkowego osoby według jego danych

Znaleźć numer telefonu do konkretnej osoby w jakimś jego danych na kilka sposobów. To nie jest tak trudne, mając dostęp do internetu lub posiadając podstawy prawne, aby uzyskać dostęp do operatora sieci komórkowej.

Jak znaleźć numer telefonu komórkowego osoby według jego danych

Instrukcja

1
Aby dowiedzieć się numer telefonu komórkowego odpowiedniej osoby według jego danych, przejdź do sieci społecznościowych. Skorzystaj z wyszukiwarki, filtrując wartości niektórych wskaźników. Znalazłszy интересуемого ci osoby spójrz w formularzu odpowiednie informacje. W przypadku, gdy dostęp do nich jest otwarty tylko dla znajomych, możesz dodać do użytkownika w ich lista.
2
Jeśli chcesz dowiedzieć się numer telefonu, to zrób dzwonek na telefon domowy. Wejdź na stronę http://www.nomer.org/, a następnie wybierz miasto, w którym przebywa abonent, i napisz adres na określone polecenia. Możesz też zrobić badanie na znane ci nazwiska, imienia lub inicjałów. Jeśli znasz adres e-mail użytkownika, numer telefonu osoby, którą chcesz poznać, można znaleźć, po wykonaniu wyszukiwania w internecie. Możliwe, że żądana informacja była kiedyś podana na niektórych stronach.
3
Wykonaj wyszukiwanie w różnych zasobów, w którym użytkownicy zwykle opuszczają swoje kontakty, na przykład, numer icq i dane z programu skype. Kontaktując się za pomocą komunikatora, możesz zapytać u człowieka jego telefon. Odwiedź miejskiej lub tematyczne forum, stronę w poszukiwaniu pracy, społeczności, blogi itp.
4
Dowiedz się numer, dzwoniąc do działu pomocy technicznej operatora sieci komórkowej. W tym przypadku cena usługi zostanie pobrana z konta automatycznie. Do tego trzeba okazać paszport lub inny dokument potwierdzający twoją tożsamość. Należy także wiedzieć konkretny okres czasu, kiedy został wyprodukowany połączenie przychodzące.
5
Należy użyć następującej opcji. Aby dowiedzieć się numer telefonu komórkowego osoby, można zwrócić się w miejscu jego pracy, czyli zadzwonić do działu kadr. Tam mogą nie dać ci ciekawiących informacji, ale należy powołać się na poważne uzasadnienia swojego zainteresowania. Być może twoje postępowanie będzie udany.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.