Jak znaleźć odpowiedni dom

Jeśli kierowca, korzystanie z GPS będzie najbardziej wygodny sposób, aby znaleźć odpowiedni dom. Wystarczy pobrać szczegółową mapę, podać adres, a urządzenie zaprowadzi cię do wskazanego miejsca, wybierając optymalną trasę. Ale istnieją sposoby, aby szybko znaleźć dom w малознакомом miejscu, i nie mając pod ręką urządzenia,

Jak znaleźć odpowiedni dom

Trzeba

  • Komputer z dostępem do internetu, telefon komórkowy.

Instrukcja

1
Można kupić w kiosku czy księgarni najlepszą tradycyjną papierową mapę miasta. Ale jeśli masz dostęp do internetu łatwiej i wygodniej będzie skorzystać z elektronicznymi mapami. Jeśli chcesz znaleźć żadnej organizacji, zapraszamy na jej stronę internetową. Często na nim umieścić fragment mapy z oznaczeniem odpowiedniego domu, wskazują dodatkowe punkty orientacyjne i mapę dojazdu.
2
Jeśli chcesz znaleźć dom mieszkalny lub organizację, która nie ma strony internetowej, skorzystaj z internetowych map. Najbardziej popularne z nich: http://maps.yandex.ru i http://maps.google.ru/. Określ lokalizację w pasku wyszukiwania w następującym formacie: miasto, ulica, numer domu. Na przykład, tak: Warszawa, ulica Tierieszkowej, d. 5. Jeśli chcesz cieszyć się szczegółową trójwymiarową mapą, stworzonej na podstawie zdjęć z kosmosu, pobierz aplikację „Google Earth” (Google Earth).
3
W poszukiwaniu organizacji, której adres nie wiesz, można skorzystać z bezpłatnego elektronicznym przewodniku „2GIS” (http://maps.2gis.ru). Tutaj, podając nazwę miasta i instytucji, dowiesz się nie tylko jego położenie, ale i dodatkowe informacje: telefon, godziny otwarcia, adres e-mail, transportowe trasy. Poszukuje kieszonkowy „2GIS” i zwykłe w domu pod wskazany adres.
4
Poznaj mapę przed wyjściem z domu, zwracając uwagę na znajdujące się w pobliżu obiektu duże punkty orientacyjne. Jeśli nie jesteś pewien w swojej pamięci, lepiej wydrukować mapę lub rysując trasę w postaci schematu. Inna opcja — po prostu pobierz „Yandex-mapy na telefon, jeśli obsługuje te aplikacje. Do tego upewnij się, że żądany miasto znajduje się na liście obiektów, dla których sporządzone mapy. Następnie na miejscu http://mobile.yandex.ru/maps wpisz swój numer telefonu, otrzymasz link na instalację aplikacji i postępować zgodnie z instrukcjami.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.