Jak znaleźć człowieka w Taszkiencie

Jeśli twoi krewni lub znajomi mieszkają w Taszkiencie, to nie musimy od razu iść do Uzbekistanu, aby je znaleźć. Spróbuj najpierw zebrać wszystkie możliwe informacje.

Jak znaleźć człowieka w Taszkiencie

Instrukcja

1
Skieruj zapytanie do ambasady Republiki Uzbekistanu w Rosji pod adresem: 119017, Moskwa, aleja Погорельский, d. 12. Lub zasięgnij porady przez e-mail: [email protected] Telefony ambasady: (499) 230-00-76, 230-00-78. Podaj swoje dane osobowe i to, kim trzeba ten człowiek. Możliwe, że pracownicy ambasady odpowiedzą tylko w przypadku, jeśli разыскиваете krewnego.
2
Skontaktuj się oddział Międzynarodowego komitetu Czerwonego Krzyża na adres: 700017, r. Taszkent, ul. Мавлянова, d. 28. Numery telefonów do biura: (99871) 120-52-91, 120-52-92. Adres e-mail: [email protected] Jeśli naprawdę разыскиваете bliskiego krewnego, to pracownicy Czerwonego Krzyża będą ci pomoc.
3
Zrób kwerendę w archiwum państwowym r. Taszkentu. Dołączyć do wniosku dokumenty potwierdzające swoje bezpośrednie zaangażowanie w informacji o tym człowieku. Adres archiwum: 100207, r. Taszkientu, m-w Тузель, kwartał 2, d. 29. Dowiedz się, jakie dokumenty będą potrzebne, można, dzwoniąc pod numery telefonów: (99871) 294-32-60, 294-48-97.
4
Skontaktuj się z ташкентскую gazetę „Z pierwszej ręki”, gdzie publikowane są ogłoszenia osób prywatnych. Określ wiek, imię i nazwisko tego człowieka, jego znaki szczególne. Poproś każdego, kto coś wie o miejscu jego pobytu, o kontakt z tobą. Zostaw do kontaktów adres e-mail. W tym samym celu można udać się na stronę http://vse.vsem.uz, gdzie można zapoznać się z przyrodnią bazy danych ogłoszeń w Taszkiencie i umieścić swoje.
5
Pogadaj z rodakami poszukiwanego człowieka na takich forach, jak http://uforum.uz („Pierwszy wspólny forum”) i http://megaforum.uz („Centrum komunikacji”). Załóż temat w sprawie znalezienia odpowiedniego człowieka. Te fora są popularne nie tylko wśród mieszkańców Uzbekistanu, ale i u ich byłych rodaków.
6
Zarejestruj się i na portalach społecznościowych – na domenie .pl i na узбекских stronach internetowych: http://www.vsetut.uz, http://www.sinfdosh.uz, http://muloqot.uz (w językach polskim, angielskim i uzbecki językach). Spróbuj znaleźć tego człowieka przez „Szukaj” lub utwórz grupy, poświęcone mu.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.