Jak znaleźć człowieka w Gruzji

Mimo, że między Rosją i Gruzją nie ma relacji na poziomie oficjalnym, nasze kraje zbyt ściśle związane, aby można było przerwać komunikację w jednej chwili. Więc jeśli chcesz znaleźć bliskich ludzi w tym kraju, nikt i nic nie może ci przeszkodzić.

Jak znaleźć człowieka w Gruzji

Instrukcja

1
Zajrzyj do Sekcji interesów Gruzji przy ambasadzie Szwajcarii, znajdujący się pod adresem: Moskwa, Rejon Mała uliczka, w. 6, z prośbą o poszukiwanie człowieka. Jakie potrzebne są do tego dokumenty, można wyjaśnić, kontaktując się uprzednio telefonicznie: (495) 690-46-57, (495) 691-21-36.
2
Skontaktuj się z przedstawicieli Krajowego ruchu „W imię Gruzji”, reprezentującego interesy gruzińskiej diaspory w Rosji i za granicą. Nie jest wykluczone, że mogą pomóc. Adres organizacji: Moskwa, ul. Kuznetsky most, 4/3, budowa 1. Telefon/faks: (495) 692-26-30. Adres e-mail: [email protected]
3
Złóż wniosek o poszukiwaniu człowieka w Gruzji na stronę „Czekaj na mnie” (za pośrednictwem strony internetowej http://gruzia.spr.ru/zhdi-menya.php). Zapoznaj się z już istniejącymi reklamami. Możliwe, że i ciebie też szukają krewnych lub przyjaciół z Gruzji.
4
Przejdź na forum rosyjskich, gruzińskich stron internetowych, takich jak http://www.sololaki.ru, http://www.nukri.org. Umieść swoje ogłoszenie o poszukiwaniu osoby, zapoznać się z już istniejącymi. Небесполезны trzeba będzie i fora „Батумской altany” (http://batumionline.net/forums), gdzie znajduje się specjalny dział poświęcony poszukiwaniom człowieka nie tylko w Adżarii, ale i w całej Gruzji. Zapoznaj się najpierw z bardzo rygorystycznymi przepisami rozdziału, i tylko po to zarejestruj się.
5
Odwiedź stronę internetową http://www.kavkazweb.net współczesny zbierają informacje ze wszystkich rosyjskojęzycznych stron Kaukazu. Przejdź na forum i zamieścić ogłoszenie w dziale „Szukam człowieka”. Przejrzyj ogłoszenia.
6
Jeśli ci około wiadomo, gdzie może pracować ten człowiek, sprawdź na stronie http://www.yell.ge („Żółte strony Gruzji”), wybierz kategorię, znajdź listę firm, w których mógłby pracować, należy zadzwonić pod wskazane numery telefonów.
7
Полайте zapytanie do projektu „Gruzińska genealogia”. Skontaktować się z jego pracownikami możesz, zajrzyj na stronę http://www.1archive-online.com/partners/georgia-genealogy.htm. Należy zwrócić uwagę na to, że usługi архивариусов płatne.
8
Nie zapomnij o portalach społecznościowych, takich jak www.odnoklassniki.ru, www.vkontakte.ru, www.facebook.com i innych. Zarejestruj się i spróbuj najpierw znaleźć człowieka poprzez wyszukiwanie. Jeśli ci się to nie udało, pogadaj z jego rodakami. Być może właśnie w ten sposób można uzyskać potrzebne informacje.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *