Jak zmienić ścieżkę dźwiękową

Wszyscy wielcy eksperymentatorów. Wydaje się, że wszystko jest, a chcemy zrobić coś po swojemu, aby zobaczyć, co z tego wyniknie. Jeśli chciał podłączyć audio do jakiegoś filmu lub klipu, nie warto myśleć, że jest to dostępne tylko dla profesjonalistów. Nasze instrukcje krok po kroku pokaże ci, jak zmienić dowolną ścieżkę dźwiękową samodzielnie.

Jak zmienić ścieżkę dźwiękową

Instrukcja

1
Pobierz i zainstaluj sobie na komputer, odtwarzacz Media Player Classic Home Cinema, jeśli jeszcze nie masz tego programu.
2
Włóż tytułowy plik audio (*.mp3; *.wav; *.aac, itp.) w wózkach z plikiem wideo (*.avi; *.mov; *.mpg, itp.). Jeśli nie masz o tej samej nazwie pliku audio, to trzeba go utworzyć. Dźwięk powinien nazywać się u was tak samo, jak i wideo. Skopiuj te dwa pliku do tego samego folderu. Nawet tyle wspólnego początku, ciąg dalszy w nazwie pliku może być różna. Na przykład:movie.avi
movie pl dubbing.dts
3
Otwórz swój plik wideo w MPC. Kliknij prawym przyciskiem myszy w puste pole w wyświetlonym oknie. W wyświetlonym angielskim liście, wybierz opcję „Audio”. Gdy wybierzesz audio, masz pojawią się dwie ścieżki dźwiękowe. Jedna ścieżka oryginalna, ten dźwięk, który brzmi na wideo. A drugi utwór z zewnętrznego pliku. Wybierz tę ścieżkę, której potrzebujesz, i ciesz się uzyskanym wynikiem.
4
Jest jeszcze jeden sposób, który można użyć w tym przypadku, jeśli nie zaczęły zmieniać nazwy ścieżki. Wybierz w menu „File” – „Open File”. Otworzy się okno z dwoma ścieżkami audio. Pierwszy wiersz będzie dla wideo, a druga dla audio. W drugim wierszu należy podać odpowiednią ścieżkę dźwiękową. Podczas oglądania trzeba będzie zmienić ścieżki miejscami. W tym celu przejdź do menu „Play” – „Audio” i zmień ścieżki miejscami.
5
Aby wyświetlić DVD Video z zewnętrznej ścieżką, zrób to samo, jak gdyby nie переименовывали ścieżkę. Otwórz DVD poprzez menu „Open File”.
6
Jeśli używasz zamiast Media Player Classic Home Cinema jakiś inny program, na przykład, Media Player Classic, należy wykonać następujące czynności. Otwórz ustawienia „ffdshow audio decoder”. Aby to zrobić, kliknij dwa razy w niebieski okrąg z napisem „FFa”. Następnie usuń zaznaczenie opcji „enable”, znajduje się on w zakładce „stream switch”. Ścieżki między sobą, będzie można przełączać przyciskiem „A” domyślne lub „ffdshow”.
logo
Kategoria:
Muzyka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.