Jak zmienić kształt oczu w „Photoshopie”

Edytor graficzny Adobe Photoshop daje możliwość przymierzyć inny wariant własnego losu. Możesz wyobrazić sobie siebie w głębokim kosmosie, na pokładzie liniowca, w egzotycznych strojach, a nawet z inną osobą.

Jak zmienić kształt oczu w

Instrukcja

2
W menu Filter wybierz Liquify („Plastiku”). Ten zespół ma własny pasek narzędzi i duże możliwości ustawień. Aby powiększyć obraz, naciśnij klawisz Z, aby zmniejszyć – Alt+Z. Do przesuwania obrazu po ekranie, użyj narzędzia Hand (Rączka).
3
Zanim zmieniać kształt oka, chronić w obrazie ucznia i tęczowy skórkę od zniekształceń. Na pasku narzędzi wybierz Freeze Mask Tool („Zamrozić”) i zamknij maską chronionej obszar. Zdjąć maskę można narzędziem Thaw Mask Tool („Odmrozić”).
4
Naciśnij przycisk W, aby uaktywnić Forward Warp Tool („Deformacja”). Kursor będzie wyglądać jak kółko z krzyżykiem w środku. Ustaw niskie wartości parametrów „Gęstość” i „Depresja” do płynnej korekcji. Średnica pędzla wybierz w zależności od obiektu.
5
Najedź kursorem na górną powiekę i zmieniaj linii wzrostu rzęs. Zmieniać się będzie rysunek pod krzyżem. W ten sam sposób regulować dolną powiekę. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyniku, anuluj czynności, naciskając Restore all. Aby zapisać zmiany, kliknij OK.
6
Skorygować kształt oka można narzędziem Push Left Tool (Przesunięcie pikseli”). Ustaw parametry jak dla Forward Warp Tool. Jeśli prześledzić tym narzędziem obiekt w lewo, obraz zmniejsza się, zgodnie z ruchem wskazówek zegara zwiększa się.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *