Jak złożyć tablicy ogłoszeń

Tablica ogłoszeń, вывешенная w widocznym miejscu, проходном miejscu w organizacji – nie tylko wspaniały sposób, aby doprowadzić do informacji wszystkich pracowników najnowsze wiadomości, informacje i zarządzenia kierownictwa, ale i wskaźnik określonej kultury korporacyjnej. Trzeba wiedzieć, jak złożyć tablicy ogłoszeń, tak aby o tej kulturze u obcych ludzi, wierzących w swoją firmę, złożyło pozytywne wrażenie.

Jak złożyć tablicy ogłoszeń

Instrukcja

1
Organizuj powierzchnia tablicy ogłoszeń w taki sposób, aby była wizualnie podzielona na wyraźne sekcje, z których każdy koncentruje się na określonym temacie. To ułatwia korzystanie z niego i tym, którzy szukają informacji, nie trzeba ponownie przeczytać wszystkie posty. Wystarczy skontaktować się z odpowiednią sekcją.
2
Ułóż tytuły rozdziałów, same komunikaty informacyjne, w tym samym stylu. Dobrze, jeśli będzie pasować do ogólnego korporacyjnego stylu firmy. Właściwe stosować jednolite logo i kolory, nawet czcionki. Nie róbmy z tego stoisko informacyjne, podobny do tych, na których wiszą ogłoszenia o zaginionych psach i przekazał mieszkaniach. Każda wiadomość musi mieć swoje miejsce i nie загораживаться nowych „наслоениями” informacji.
3
Ważne jest, w jaki sposób będzie wzmacniał informacje na tablicy. Lepiej zrezygnować z standardowych stałych „kieszenie”, nie są one bardzo wygodne, jeśli rozmiary reklam będą różne. Jeśli nie jest to sprzeczne z surowy i oficjalnego stylu twojej firmy, to mocować je specjalnymi uchwytami lub zszywkami. W tym przypadku samą deskę lepiej zamówić z korka, aby igły nie zostawiały śladów.
4
Zastanów się, czy warto umieszczać na jednym stoisku długoterminowe reklamy i te, które są istotne w krótkim czasie. Jeśli jednak to ma sens, to pogrupuj miejsca dla wiadomości w tym funkcjonalny. Ale biorąc pod uwagę fakt, że tablice informacyjne mniejszych wizualnie są postrzegane lepiej, to ma sens rozbić takie informacje na różne deski.
5
Najważniejsze – należy przypisać pracownika, odpowiedzialnego za aktualizację materiałów informacyjnych, przedstawionych na tablicy ogłoszeń i ich rozmieszczenie zgodnie z wybranym stylem i standardami. Lepiej, jeśli od razu będzie pociągnięty do stworzenia tego stoiska. Wszystkie wiadomości, które, kto by to nie było, chce umieścić na tablicy, muszą być bezwzględnie uzgodnione z nim. Taki stan rzeczy można nawet złożyć zlecenie.
logo
Article Categories:
Różny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *