Jak złożyć paszport katastralny na działka

Paszport katastralny i plan na działkę zostało wydane na podstawie dokumentów technicznych, otrzymanych po przeprowadzeniu geodezji. Aby wyznaczone działka, trzeba złożyć wniosek w Federalnej administracji jedno rachunkowości ziemi, katastru i kartografii.

Jak złożyć paszport katastralny na działka

Trzeba

  • – paszport;
  • – oświadczenie w ФУЗКК;
  • – dokumentów prawnych na działkę;
  • – akt zgody granic;
  • – wyjaśnienie dodatkowej powierzchni (jeśli pomiar ją ujawnił).

Instrukcja

1
Aby uzyskać dokumenty techniczne na działkę, na podstawie których można złożyć кадастровые dokumenty i postawią działka na jeden katastralny konto, skontaktuj się z wnioskiem w ФУЗКК. Okaż swój paszport, wypełnić formularz wniosku o przeprowadzenie geodezji, wyobraź sobie dokumentów prawnych na działkę. Do danych dokumentów należą: umowa kupna-sprzedaży lub darowizny, zaświadczenie o dziedzictwie, umowa najmu, zaświadczenie z похозяйственной książki, uzyskane w administracji lokalnej lub w zarządzie stowarzyszenia ogrodnictwo, jeśli masz ziemię i nie ma na niej żadnych dokumentów.
2
Na podstawie złożonego wniosku do ciebie przyjdzie inżynier wieczystych. Przed wizytą należy uzyskać kopię katastralny planu terenu osiedla, który otrzymasz w administracji powiatu na podstawie oświadczenia.
3
Ci przeprowadzą wszystkie prace techniczne dla geodezyjne, oznaczają granice działki, zrobią topograficzną zdjęcia działki i terenu, określają rzeczywiste wymiary działki. Na podstawie prac dostaniesz pakiet dokumentów technicznych.
4
Sporządź pisemny akt uzgodnienia granic działki. Muszą go podpisać wszyscy użytkownicy działek graniczących z twoim. Jeśli nie możesz uzgodnić granice i ktoś z sąsiadów nie podpisuje akt, złóż wniosek do sądu i rozwiąż ten problem zgodnie z wymogami ustawy.
5
Jeśli rzeczywisty pomiar powierzchni działki pokazał, że rozmiar nie jest zgodny z podanym w dokumentach, napisz pisemne wyjaśnienie pojawienia się nadmiaru ziemi.
6
Wszystkie otrzymane dokumenty, proszę w ФУЗКК. Na ich podstawie waszej ziemi fazy uzyskacie katastralny pokój, przygotuje wszystkie niezbędne кадастровые dokumenty, po czym będziesz mógł zarejestrować prawa własności, składając wszystkie кадастровые wyciągi, audyty dokumenty i oświadczenie w ФУГРЦ.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.