Jak złapać trochę narybku

Do połowu ryb jako przynęty często używają narybku. Aby je złapać, wystarczy kupić lub wykonać jedną z prostych rybackich narzędzi i dowiedzieć się o повадках i miejscach najbardziej częstego siedliska narybku.

Jak złapać trochę narybku

Trzeba

  • – wiadro
  • – gwóźdź
  • – młotek
  • – lina
  • – metalowa siatka
  • – chleb

Instrukcja

1
Przygotuj specjalny podnośnik. W związku z tym, że u narybku bardzo małe usta, powinien być wykonany z drutu metalowego i siatki z drobnymi ячеей. To urządzenie pozwala na poprawnie wybranym miejscu złapać wystarczającą ilość zysku.
2
Wybierz do połowu narybku w ciepłe dni płytkiej wodzie w pobliżu trawy, w okresach ochłodzenia – miejsca w pobliżu zapór i ich obróbek blacharskich.
3
Małe płocie i верховку łowić należy w górnych warstwach wody. Wybierając miejsce, wrzucić do stawu niewielką ilość sucharów i obserwować reakcję ryb. Upewnić się, że miejsce zostało wybrane prawidłowo, pozwoli przejaw obecności ryb.
4
Dla przedmiotu małej rybki na małej rzece zamiast uciążliwej wyciągu lepiej wziąć pułapkę z puszki, wykonanej ze szkła lub przezroczystego tworzywa sztucznego. Umieść w słoiku trochę odpadów spożywczych i zarzuć w wybrane miejsce.
5
Po pewnym czasie za pomocą kija lub przywiązanego do części ustnej liny wyciągnąć puszkę. W pułapkę, opuszczonej na mieliźnie, przychodzi płoć, na koniec wtórnego przerobu łowi kiełb. Jeśli pułapka okaże się na biegu, to niezależnie od głębokości, w niej trafi karaś lub płotka grubogłowa.
6
Użyj do połowu płoci metalowym wiadrem. Weź gwóźdź z młotkiem i walka w nim na bocznych ściankach nieco powyżej dna kilkadziesiąt otworów do szybkiego odpływu wody.
7
Umieść wiadro pod samym brzegiem, kierując dno pod prąd lub w kierunku głębokości. Przez chwilę smażyć w poszukiwaniu schronienia заплывут w wiadro. Kiedy to się stanie, szybkim ruchem umieść wiadro pionowo.
8
Dla stałej połowu żywca na małej rzece przygotuj wiadro z siatki metalowej. Będzie łatwo zdejmowana z wody i lepiej stać na biegu. Również tę pułapkę, z przywiązanego do niej liny do wyciągania i umieszczonym wewnątrz kawałkiem chleba, ciągnąć w staw do połowu karpia.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *