Jak zebrać łóżeczko

Jeśli do montażu kuchni lub szafy w zwyczaju zapraszać specjalistów, to złożenie łóżeczka dla dziecka przyszli rodzice tradycyjnie wykonują własnymi rękami. A przecież to też nie jest takie łatwe zadanie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka…

Prędzej czy później większość ludzi zetknie się z problemem montażu łóżeczka dziecięcego

Trzeba

  • śrubokręt, schemat montażu, rozbity łóżeczko, śruby, zaślepki do śrub

Instrukcja

1
Застелите przestrzeń do montażu jasną tkaniną lub papierem, aby nie zarysować elementy łóżeczka i podczas wykryć wszystkie utraconych zębów.
2
Przykręcić tylną, nieruchomą ścianę do bocznych ścianek łóżeczka za pomocą śrub znajdujących się w zestawie. Zwykle wymaga to 4 śrubki, po dwa z każdej strony. Nie pomyl góra i dół tylnej ścianki. Na bocznych panelach zwykle nogi, tak, że tam trudniej pomylić.
3
Ustaw łóżko dziecięce. Czasami to jest jednolitym elementem, a w niektórych modelach poprzeczne deski, podpisane sznurkiem, настилаются w rowki tylnej ścianki i specjalnego oddzielnego paska. Nie umieszczać na razie loży mocno, po prostu „ustaw” śrubami.
4
W specjalne prowadnice rowki boczne ścianki włóż ruchomą przednią ścianę łóżeczka, teraz można przypiąć loży śrubami jak należy.
5
Obróć całą konstrukcję, można znaleźć to metalowe rowki aby wstawić kół. Jeśli planujesz wozić łóżeczko, to włóż je, a jeśli będziesz się kołysać z boku na bok na łukowych dolnych elementach bocznych, to nie należy wkładać.
6
Jeśli masz wahadłowe łóżeczko, nadszedł czas, aby zająć się montażem mechanizmu wahadła. Nie zapomnij umieścić wewnątrz obudowy wahacza szuflady na bieliznę, a następnie przykręcić ściankę wahacza śrubami.
7
Umieścić zebrane łóżeczko na wahadło, użyj łożyska mechanizmy, należy uważać, aby otwory do zacisków. Zainstaluj zaczepy. Zamknąć wszystkie śruby zatyczkami dla urody.
logo
Kategoria:
Meble i wystrój

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.