Jak zebrać karaoke

Aby móc śpiewać w domu pod karaoke, nie musisz kupować specjalnie przeznaczony do tego program. Można skorzystać z posiadanym komputerem, po podłączeniu go do telewizora i dodając mikrofon.

Jak zebrać karaoke

Instrukcja

1
Tworzenie domowej karaoke-system na bazie komputera zacznij od budowy specjalnego mikrofonu, który wygląda jak sceniczny, ale przy tym jest kompatybilny z komputerem. Za podstawę weź zwykły mikrofon do domowego karaoke systemu. Wymień go 6,3 mm wtyk 3,5 mm (także monofoniczny), a dynamiczny kapsułka – na gradientowy, elektretowy, pojemnościowy, obliczony na napięcie 1,5 v, zgodnie z oznaczeniami biegunów (minus – ekran przewodu). Zablokować wyłącznik mikrofonu włączony. W żadnym przypadku nie należy podłączać ten mikrofon do gniazda karty dźwiękowej, przeznaczonym dla kolumn monofoniczny wtyk spowoduje zwarcie jednego z kanałów.
2
Zainstalować w komputerze kartę graficzną, dzięki któremu podłączanie do telewizora za pośrednictwem kompozytowego kanał. Takie karty są dwa rodzaje: jedni zaczynają produkować sygnał do telewizora zaraz po włączeniu (na ekranie pojawia się nawet wygaszacz ekranu BIOS), a inne – tylko po uruchomieniu specjalnego narzędzia. Mapa pierwszego typu jest korzystne, zwłaszcza, jeśli w samochodzie jest zainstalowany Linux. Przed zakończeniem komputera i podłączeniem go do telewizora należy wyłączyć zasilanie obu urządzeń.
3
Sprawdzając, czy działa wyświetlanie obrazu z komputera na telewizor, a także czy słychać w głośnikach dźwięki, wypowiadane przed mikrofonem, przejdź na następującą stronę:

http://karaoke.ru

Wybierz interesującą cię piosenkę i przystąpić do jej realizacji. Jeśli uruchomić odtwarzanie utworu nie można zainstalować Flash Player lub, jeśli jest już zainstalowana, należy zaktualizować go do najnowszej wersji. Słysząc szum z głośników (tak zwana acoustic feedback), zmniejsz poziom głośności lub odsunąć kolumny z daleka od mikrofonu. Jeśli telewizor rurowy, nie należy ustawiać kolumny obok niego. Aby atmosfera w pokoju była prawie taka sama, jak w prawdziwym karaoke w klubie, zgaście światło i można śpiewać.

logo
Article Categories:
Muzyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *