Jak śpiewać karaoke na komputerze

Wszyscy kochają śpiewać, nawet jeśli nie bardzo potrafią. Śpiewają na wyjeździe, śpiewają w transporcie, śpiewają w pracy, śpiewają w łazience, śpiewają wszędzie. Ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu stało się śpiewać pod karaoke. Można kupić stereo z funkcją karaoke. Można śpiewać karaoke na komputerze. Co trzeba zrobić?

Jak śpiewać karaoke na komputerze

Trzeba

  • – komputer
  • – kolumny
  • – mikrofon

Instrukcja

1
Kup dobre głośniki. Zmień kartę dźwiękową na kartę z funkcji dostosowanych do karaoke lub zainstalować specjalny programowy syntezator.
2
Zdobądźcie mikrofonem. Są dwojakiego rodzaju – dynamiczne i электретные. Dynamiczne od электретных charakteryzują się niską amplitudą sygnału na wyjściu, co wymaga bardziej silny wzmacniacz na karcie dźwiękowej. W электретных same mikrofony wbudowany własny wzmacniacz. Ale najlepiej nadaje się do śpiewu radiowy. Podłącz mikrofon do karty dźwiękowej i włączyć żądane wejście.
3
Zainstaluj niezbędne oprogramowanie, które pozwoli ci śpiewać w warunkach domowych. Takie programy można pobrać na odpowiednich stronach internetowych lub kupić. Deweloperzy oferują wiele opcji programów z różnymi funkcjami i możliwościami, które pozwolą śpiewać karaoke na komputerze.
4
Włącz komputer, głośniki, mikrofon, aby wyregulować głośność. Znajdź odpowiedni program. Z menu wybierz ulubioną piosenkę i śpiewać. Na ekranie pojawią się wersy z piosenki. Za pomocą koloru lub kursora będzie oznaczane kolejność słów w piosence. Istnieją strony internetowe, które mogą zaoferować śpiew online. Tam jest jeszcze łatwiejsze – wybierasz piosenkę, wystarczy nacisnąć mysz i jedz.
5
Zbierz kolekcję audio karaoke-pliki. W ogromnej sieci wiele stron internetowych z karaoke, gdzie można znaleźć oprogramowanie i skopiować swoje ulubione znaki głosowe.
6
Nagraj swój śpiew na dysk lub zapisywać w pamięci komputera. Jest to możliwe, jeśli twoja karta dźwiękowa może jednocześnie nagrywać i odtwarzać dźwięk. Jeszcze potrzebny jest specjalny audio editor do nagrywania. Skorzystaj mikrofon z przewodem, tak jak telefon bardzo фонит.
7
Z pomocą karaoke można urozmaicić swój wolny czas spędzać różne muzyczne, konkursy i gry. Zapewni ci relaks!
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.