Jak zaszyfrować pokój

Ukrywanie numeru – jest to specjalna usługa oferowana przez operatorów telefonii komórkowej, jeśli chcesz zadzwonić do kogoś, nie pozwalając określić swój pokój. Każdy operator ma swoją kolejność podłączenia tej usługi.

Jak zaszyfrować pokój

Trzeba

  • – telefon komórkowy.

Instrukcja

1
Skorzystaj z usługi clir” od firmy „Megafon”, aby ukryć swój numer od osoby, do której dzwonisz. Uwaga ta funkcja na pewno będzie działać dla wszystkich abonentów „Megafon”, z wyjątkiem tych, u których aktywna jest funkcja „Super CALLER id”. Zamówienie usługi ukrywania numeru można dokonać na stronie internetowej operatora. Aby to zrobić, przejdź na link http://moscow.megafon.ru/services/base/service45.htm. Następnie wpisz swój numer telefonu komórkowego. Poczekaj, aż twój pokój przyjdzie wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie aktywacji usługi. Należy pamiętać, że funkcja ta jest płatna. Połączenie kosztuje 10 zł, a opłata miesięczna wynosi 5 zł dziennie. Aby skorzystać z tej usługi, należy wpisać przed numerem abonenta #31#. Zwróć uwagę, że twój pokój będzie wyświetlany w wyszczególniającej rachunku abonenta.
2
Zaznacz zakaz definicja pokoje, w tym celu należy użyć specjalnej usługi operatora „Beeline”. Do aktywacji tej usługi, kliknij tutaj https://uslugi.beeline.ru/, zaloguj się w systemie zarządzania usługami „Mój Beeline”. Również do tego, aby podłączyć clir, możesz zadzwonić 067409071 albo wybrać z telefonu polecenie *110*071#. Aby twój pokój nie jest ustalona, podczas wybierania przed numerem abonenta dodaj *31#.
3
Aktywuj usługę clir” za ukrywanie numeru w sieci MTS. Podłączyć można za pomocą internetu-asystenta lub telefonicznej operatora na pokój. Należy pamiętać, że istnieje miesięczna opłata za jej użytkowanie – 3,95 zł dziennie. Należy także pamiętać o tym, że nie da się ukryć pokój podczas wysyłania wiadomości sms, tak jak ta funkcja będzie działać tylko podczas rozmowy. Aby zaszyfrować swój pokój, przed numerem abonenta wybrać kombinację znaków #31#.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.