Jak zarejestrować łodzi bez dokumentów

Pytanie o rejestracji łodzi bez dokumentów na nią jest dość istotne. I teraz istnieje wiele łodzi, wydane jeszcze w czasach Związku Radzieckiego, na które nie ma odpowiedniej dokumentacji.

Jak zarejestrować łodzi bez dokumentów

Instrukcja

1
Napisz podanie do ГИМС MOE, w którym, powołując się na obowiązujące zasady rejestracji państwowej małych statków, złóż zapytanie o postawieniu jej na konto. W oświadczeniu stwierdza, że dokumenty ustanawiające prawo właściciela na wrak, utracone.
2
Otrzymasz od MINISTERSTWA zastrzeżenie w formie pisemnej (w związku z brakiem dokumentów prawnych organizacja ta nie może zarejestrować statek, ale ich odmowa jest potrzebny do sądu), po czym z pomocą prawną napisać pozew i zanieś go do sądu, na terenie którego znajduje się udało w rejestracji łodzi ГИМС.
3
W oświadczeniu należy skontaktować się z prośbą o przyznanie prawa własności do konkretnego statku, a także zarejestrować tę łódkę. Pozew, jak zwykle, zawiera szczegółowe informacje o tym, jak została przejęta przez łódź, gdzie jest przechowywany i z jakiego czasu, także o materiałach, z których są wykonane statek i jego danych technicznych. W oświadczeniu poinformowano również o obsłudze w ГИМС, ich odrzuceniu i braku jakichkolwiek dokumentów na statek. Jeśli są świadkowie jego kupna-sprzedaży, to jest dodatkowym plusem. Przy obchodzeniu się trzeba zapłacić zapłacić koszty sądowe, ale w związku z tym, że taki wniosek nie ma charakteru nieruchomości, kwota opłaty jest dość mała.
4
Dalej decyzją sądu łodzi uznają znajdującej się w posiadaniu konkretnej osoby, która złożyła oświadczenie, a Госинспекцию w маломерным sądów obowiązują dokonać rejestracji tego statku, co wymagało początkowo.
5
I wreszcie, po trzecie – albo inspektor tej usługi przyjeżdża na przegląd tej łodzi, albo ty nosisz ją w skarbowym, po czym po upływie czasu rejestracji i składania dokumentów, co średnio wynosi nie więcej niż 3 tygodnie, otrzymasz bilet okrętowy i pokoje, które należy dołączyć do boku statku. Jednak trzeba pamiętać, że do pływania potrzebne są jeszcze prawa, aby uzyskać których trzeba przejść przez studia (od 1 do 1,5 miesięcy na specjalnych kursach), po czym zdać egzamin w ГИМС.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.