Jak zarabiać monety Vkontakte

Sieci społecznościowe oferujące uczestnikom płatne usługi, przyciągają w ten sposób prawdziwe pieniądze użytkowników. Dzięki zakupionym wrzuceniu w grach na miejscu „Vkontakte” można kupić dodatkowy sprzęt, elementy wystroju wnętrz, porady, które ułatwiają graczowi życie, i inne usługi. A monety nie musisz kupować, istnieje kilka sposobów, aby je zdobyć, nie wydając prawdziwych pieniędzy.

Jak zarabiać monety Vkontakte

Trzeba

  • – rejestracja (konto) w sieci społecznej „Vkontakte”.

Instrukcja

1
Śledź konkursami strony „Vkontakte” poza grami, nagrody, których głosy. Co prawda, zazwyczaj takie konkursy nie obiecują zbyt duża ilość głosów. W przypadku głosów na twoim koncie zamień je na monety bezpośrednio w grze, według odpowiedniego kursu (dla każdej gry jest kurs).
2
Zbieraj monety przy każdej autoryzacji w grze. Niektóre gry mają opcję automatycznego-prezent – dar pewnej kwoty podczas codziennego ładowania aplikacji.
3
Wykonuj proste zadania (questy), zbieraj monety i nie trać ich na jakiś czas — w ten sposób zbierać monety na drogie wirtualną rzeczy, potrzebne w grze.
4
Wykonuj specjalne questy i zwracać uwagę na przedmioty codziennego użytku. Czasami w świecie gry po przejściu osobnej gry są dodatkowe lokalizacje, gdzie monety są ukryte w miejscach zacisznych, na które niektórzy gracze nie zwracają uwagi. Czasami zamiast questów gracz oferowane konkursy (np. na najlepsze zagospodarowanie ogrodu), udział w nich — to też dobra alternatywa do zarabiania monet.
5
Wymieniaj zwykłe monety złote, ma większą wartość, lub odwrotnie. W niektórych grach można przelać walutę bazową (np. brązowe lub srebrne monety) w złoto lub inne monety, które są cenione wyżej.
6
Sprzedawaj cenne rzeczy w grze, jeśli taka opcja jest dostępna. Za sprzedawane rzeczy czasami można dostać zwykłe monety.
7
Przesuwaj się do następnych poziomów. Tradycyjnie w grze znajduje się prezent w postaci wygranych monet lub przydatnych rzeczy przy przejściu na nowy poziom, które można później sprzedać.
Należy zwrócić uwagę
Pamiętaj, że darmowy ser jest tylko w pułapce na myszy, bo konwersja głosu na monety tylko przez „Vkontakte” — bezpieczeństwo będzie gwarantowana.

Zwróć uwagę na adres w pasku adresu, tak jak czasami oszuści zmieniają oficjalny adres vkontakte.ru (lub vk.com na podobny.

Porada
Nie zapomnij sprawdzać aplikacji w święta. Zazwyczaj deweloperzy dają od nazwy aplikacji pewną liczbę monet w sądzie świątecznego dnia (Nowy Rok, Dzień Zwycięstwa i inne).

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.