Jak zamocować waga

Głównym problemem po diecie jest utrwalenie uzyskanych wyników. Wydawałoby się, można osiągnąć pożądany efekt, zmienili garderoba, ale po pewnym czasie waga zaczął wracać. Jak walczyć z tym problemem?

Jak zamocować waga

Instrukcja

1
Po pierwsze, należy ograniczyć spożywanie produktów, które mają wysoki indeks glikemiczny. Należą do nich różne słodycze, produkty fast-foodów, produkty mączne. Zrezygnuj z nich. Ale jeśli naprawdę chcesz zafundować sobie ugotować coś smacznego — jeść takie produkty w małych porcjach w pierwszej połowie dnia, najlepiej rano. Wtedy nie będą gromadzić się na talii.
2
Zrezygnuj z tłustego mięsa, wędlin, majonezów i zakupionych sosów. Jeść więcej zielonych warzyw, kwaśnych owoców, jogurtów. Z białka żywności wybierać chude gatunki mięsa, nabiał, rośliny strączkowe i produkty zbożowe.
3
Nie zapomnij o ćwiczeniach fizycznych. Staraj się spalić jak najwięcej kalorii w ciągu dnia. To, że dwa razy w tygodniu odwiedza basen lub siłownia — świetnie. Ale poza tym, staraj się więcej poruszać się w biurze i po prostu na ulicy. Spacer dwa-trzy przystanki na pracę szybkim krokiem, wieczorem także wyjdź z transportu publicznego wcześniej i wybrać się na spacer do parku. Nie korzystaj z windy, pociąg się łatwo wspinać się po schodach. W pracy nie siedź bez ruchu za biurkiem. Wykonuj ćwiczenia oddechowe, lekkie skłony i skręty głowy, poruszać rękami. Zamiast tego, żeby wysyłać na maila dokument do sąsiedniego gabinetu — nie zbyt leniwy, aby przejść.
4
Rano należy wykonywać ćwiczenia brzucha. To poprawi sylwetkę, daje zastrzyk energii na cały dzień. Jeśli masz domowy symulator, wyciągnij go z ciemnego kąta i umieścić w pokoju. Wieczorem nie połóż się na kanapie, aby obejrzeć film, a wsiądź na rower treningowy i połącz przyjemne z pożytecznym.
5
Weekend spędzić w ruchu. Idź do lasu na grzyby, odwiedzaj wystawy lub zrobić zakupy. A więc nie tylko zwrócicie się od lodówki z produktami, ale i wspierać swoją wagę w normie.
6
Często patrzeć na siebie w lustrze, cieszyć się swoją nową figurą. Pamiętaj, że taka ona zachowana do momentu, aż będziesz monitorować swoją dietę.
logo
Article Categories:
Diety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *