Jak zatrzymać się i nie jeść słodyczy

Zrezygnować ze słodkiego nie takie proste, bo często słodycze uzależniają podobny do nikotyny czy alkoholu. Do tego słodki smak – to swego rodzaju lek przeciwdepresyjny, który daje poczucie radości, zadowolenia i spokoju. Jednak przewrotny fleur zabawy szybko znika, a on na zmianę przychodzą nadwaga, zaburzenia metabolizmu i problemy z trzustką.

Jak zatrzymać się i nie jeść słodyczy

Instrukcja

1
Podstawowa zasada, od którego zależy powodzenie całej operacji „życie bez szkodliwych słodyczy” – nie zmuszać się. Im bardziej będziesz tłumić w sobie chęć zjeść kawałek krem na ciasto, tym silniejsza będzie twoja siła woli. Słodycze powinny stać się dla ciebie niechcianymi nie przez siłę, a poprzez zrozumienie przyczyn silną przyczepność do nich.
2
Kiedy po raz kolejny pojawia się nieodparte pragnienie, aby kupić duży samolot ciastko, wewnętrznie przeskanuj na obecność takich negatywnych emocji: lęk, nuda, strach, złość, zazdrość, niepewność, ból, zmęczenie, rozczarowanie, żal. Można również przedstawić na papierze podstawowe uczucia podczas poprzecznego do плюшкам lub тортикам, jednocześnie sprawę, pod wpływem czego najczęściej jesteś w momencie przejęcia rafinowanych вредностей.
3
Aby zmienić dietę, w której nie będzie miejsca szkodliwe słodycze, trzeba wymienić trzy szkodliwych słodkich produktu na bardziej przydatne odpowiedniki. Na przykład, desery i ciasta wymień zbożem chrupkami, miód, czekolada mleczna, czarna czekolada, smaczne orzechy, suszonych owoców i naturalnym galaretki z owocami i сахарозаменителем.
4
Aby jeść mniej słodyczy cukru rafinowanego i muffin, a z czasem w ogóle zrezygnować z tego wszystkiego, na pewno завтракайте. Właśnie śniadanie wpływa na ilość żywności, którą można wykorzystać w ciągu dnia. Zrób jej śniadanie zdrowe i smaczne, aby po ręka nie sięgała do czegoś вкусному, ale szkodliwe. Idealne śniadanie — płatki z pełnych ziaren z mlekiem i miodem, jajko na twardo, przecieru owocowego z dodatkiem nasion lnianych. Jeśli na początku zrezygnować z słodyczy nie jest możliwe, zasada zjeść niewielką porcję słodkiego to na śniadanie, ściśle-настрого zabraniając sobie delektować się рафинадом popołudnie. W ten sposób, czy nie wprowadzić swój organizm w stan stresu (bo porcję słodkiego dostanie), ale dać mu możliwość w ciągu dnia, aby pozbyć się jeść bez konsekwencji dla talii i zdrowia.
logo
Article Categories:
Diety

Comments are closed.