Jak zainstalować program 25 klatki

Za pomocą programu „25 ramki” można, jak twierdzą jej twórcy, uczyć się języków i opanować wiele innych materiałów edukacyjnych. Jak ją poprawnie ustawić tak, aby ona rzeczywiście pracowała?

Jak zainstalować program 25 klatki

Instrukcja

1
Kup płytę z programem „25 rama” i włóż go do napędu komputera. Poczekaj, aż zadziała system automatycznego uruchamiania. Jeśli nie, otwórz dysk przez Mój komputer” i znajdź plik autorun.exe. Kliknij na niego, a następnie uruchom instalację programu ręcznie.
2
Zapoznaj się z menu, które oferuje program autorun. W nim znajdują się następujące pozycje: „Ustaw”, „Instrukcja”, „Uruchom program”, „Odinstaluj program”, „Wyjście”. Kliknij na opcję „Zainstaluj”. Wpisz w kreatorze instalacji żądaną opcje: ścieżka do pliku, sekcja w menu „Start”, itp. Kliknij „Dalej”. Poczekaj, aż program jest zainstalowany na komputerze.
3
Sprawdź, czy masz prawidłowo zainstalowany program, i czy nie ma problemów z jej uruchomieniem. Dla tego lub kliknij jej ikonę na pulpicie lub wybierz opcję „Uruchom ten program” z menu autoodtwarzania, lub otwórz ją na „Start”.
4
Jeśli program przestał odpowiadać, sprawdź кодекпак (K-Lite Mega Codec Pack) i, w razie potrzeby, zainstalować go ponownie. W tym celu przejdź do „Panel sterowania”, wybierz „Dodaj lub usuń programy” lub „Programy i funkcje”) i kliknij „Usuń”. Po tym pobierz K-Lite Mega Codec Pack ponownie, a podczas instalacji usuń zaznaczenie MPEG splitter. Ponownie uruchom komputer. Po rozwiązaniu problemów z K-Lite Mega Codec Pack to konieczne, może i ponowne instalowanie oprogramowania „25 rama”.
5
Jeśli po uruchomieniu program prosi o włożenie dysku, nawet jeśli znajduje się już w napędzie, a następnie spróbuj wyłączyć/włączyć napęd. W tym celu przejdź do „Panel sterowania”, wybierz zakładkę „System”, następnie – „Sprzęt” i otwórz „Menedżer urządzeń”. W drzewie podłączonych urządzeń wybierz napęd, kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i tymczasowo wyłącz go. Po włączeniu, tak samo kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybierając „Wykorzystać”. Jeśli na komputerze znajduje się kilka stacji, w podobny sposób można postąpić z tym, że w tej chwili nie jest używany, aby nie przeciążać systemu.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.