Jak wzmocnić odbiór sygnału 3g

Poziom sygnału 3G modem zależy od wielu warunków, w zasadzie główną przyczyną złej jakości związku jest odległość od wieży operatora. Wzmocnić sygnał pomaga użycie kabla.

Jak wzmocnić odbiór sygnału 3g

Trzeba

  • – przewód przedłużający.

Instrukcja

1
Jeśli masz możliwość, zmień swoje położenie. Najlepiej zmienić miejsce na to, co się bliżej platformie operatora, modem 3G, którego używasz. Także najlepiej jest wybrać otwarty teren. W pomieszczeniach bez okien, jest również na tyle zły poziom komunikacji. To odnosi się do piwnicy pomieszczeń.
2
Jeśli używasz modemu 3G w domu, uważaj na pływające sygnału. Nie używaj portów z tyłu jednostki systemowej do podłączenia modemu, najlepiej kup удлиняющий kabel, jeśli masz brak porty USB na przedniej stronie. Po znalezieniu urządzeń bezprzewodowych w pobliżu (na przykład, myszy, klawiatur, monitorów) staraj się używać do ich kart porty komputera, znajdujące się jak najdalej od podłączonego modemu.
3
W przypadkach, gdy w domu masz słaba jakość odbioru sygnału 3G-modem, kup удлиняющий kabel do urządzeń USB, aby móc go przenieść bliżej okna. Nie należy używać chińskie kable od nich jakość sygnału tylko pogorszy. Można również zastosować dodatkowy przewód, owinąć im modem około 20-30 razy w celu poprawy jakości odbioru sygnału.
4
Wyłącz aktualizację oprogramowania w menu ustawienia zabezpieczeń komputera na panelu sterowania. Ponieważ podczas pobierania aktualizacji Windows wyróżnia się pewną ilość ruchu, szybkość otwierania stron i pobierania danych z internetu może być znacznie zmniejszona.
5
Jeśli jakość odbieranego 3G-modem sygnału nadal pozostaje na niskim poziomie, zdejmij operatora dostarczającego dostęp do internetu. Z tego powodu staraj się nie kupować modemy, przypisane do określonego dostawcy. Jeśli już kupiłeś modem, zmień ustawienia w oknie właściwości urządzenia w menedżerze urządzeń komputera.
Porada
Nie używaj niskiej jakości lub uszkodzonymi przewodami.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.