Jak wziąć zaświadczenie z urzędu wojskową

Do dekoracji niektórych dokumentów, np. paszportu, mężczyzna zobowiązany jest dostarczyć wyciąg o stosunku do obowiązku służby wojskowej. I jeśli znajduje się on w призывном wieku, ale jeszcze nie służył w wojsku, taki papier będzie zaświadczenie z urzędu wojskową.

Jak wziąć zaświadczenie z urzędu wojskową

Instrukcja

1
Dowiedz się, gdzie znajduje się rekrutacji, do którego przypisane i gdzie stoisz na rachunku. Zazwyczaj jest to ten rekrutacji, gdzie odbywały się ostatnie komisji medycznej, w tym przypadku, jeśli nie zmieniali miejsce zamieszkania. Jeśli uczysz się w szkole wyższej i określone w akademiku, to znaczy, że stoisz na koncie i w lokalnym wojsku. Adres można dowiedzieć się w gabinecie dyrektora. Również niezbędne informacje można zaczerpnąć z приписного świadectwa, które znajduje się u tych, którzy jeszcze nie odbył służbę wojskową.
2
Sprawdź tryb pracy wojskową. Można to zrobić przez telefon, który zazwyczaj znajduje się w katalogu organizacji twojego miasta. Poprawnie wybierz czas do wizyty w biurze rekrutacji. Jeśli twoja odroczenie już wygasła, to lepiej się tam nie pojawiają się w okresie poboru.
3
Weź ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Jeśli masz na rękach wojskowego biletu konieczne jest. Przedstawiając dokumenty, zamów zaświadczenie na formularzu nr 32. W nim powinno być napisane, że obecnie konkretny mężczyzna nie podlega wezwanie do wojska. Zapłać opłatę za wydanie zaświadczenia, jeśli to konieczne.
4
W przypadku, gdy ci odmówili udzielenia pomocy z powodu braku prawa do odroczenia, spróbuj wyjaśnić pracownikom, że swoją rację w tej kwestii. Zgodnie z prawem i wewnętrznymi regułami, podlega wezwanie tylko ten człowiek, w stosunku do którego призывная komisja już podjęła decyzję o wysłaniu go do wojska. Na razie nie ma takiej decyzji, użytkownik ma prawo składać zaświadczenia. W pogoni nie chciało się wystawić odpowiedni dokument пригрозите apel do prawników i do sądu.
Porada
W przypadku jakichkolwiek pytań i problemów związanych z wezwaniem do służby wojskowej, można zwrócić się do Komitetu matek żołnierzy, gdzie rekrutację w razie potrzeby może uzyskać poradę prawną do tego, aby dowiedzieć się o swoich prawach.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.