Jak wywalić doc-pliki na IPhone

Dziś iphone (IPhone) ma dość szerokie zastosowanie, i człowiek, doceniając obecnie jakość, piękno, komfort i niezawodność, wybiera właśnie to urządzenie. W ten IPhone stał się popularny przede wszystkim ze względu na dobrego, dużego ekranu z dobrej rozdzielczości, na którym wygodnie nie tylko wpisywać jakieś dane, ale i czytać nawet bardzo obszerne teksty.

Jak wywalić doc-pliki na IPhone

Instrukcja

1
Na początku chciałbym zauważyć, że w internecie istnieje wiele specjalnych programów, które dają możliwość korzystania z IPhone jak książkę i przesłać na urządzenie różne DOC-pliki praktycznie dowolnych rozmiarach.
2
Pobierz z oficjalnej strony internetowej programu pod nazwą Books.app, który pozwala pobierać i czytać pliki tekstowe. Należy pamiętać, że w sieci istnieje wiele podobnych programów, jednak, jak pokazuje praktyka, większość z nich są zagrożeniem.
3
Pobierz z tego samego serwisu szczegółową instrukcję jej obsługi, zapoznać się, a następnie zaznacz Books.app na IPhone.
4
Zaznacz plik-kierownik iFantastic, jeśli używasz urządzenia z systemem operacyjnym Mac OS lub Вгіскг, jeśli na IPhone kosztuje SYSTEMU Windows. Wymienione plik-menedżerowie sprawdziły się i dziś są jednymi z najbardziej poszukiwanych i praktycznych, przeznaczonych do wysyłania dokumentów tekstowych IPhone.
5
Przejdź po zainstalowaniu menedżera w następującym folderze programy /var/root/Media/Ebooki. Wybierz ten dokument tekstowy, który chcesz pobrać.
6
Zapisz plik, wybierając w ustawieniach programu w formacie UTF-8. Takie kodowanie jest niezbędna do tego, aby w przyszłości nie było problemów z wyświetlaniem informacji w programach-„czytniki”.
7
Przesyłać pliki tekstowe, jak można z komputera za pomocą kabla USB dostarczonego z urządzeniem mobilnym, jak i pobierając je prosto z internetu. Zwykłego suwaka na ekranie telefonu zobaczysz, sygnałem o zakończeniu pobierania dokumentu będzie w pełni ukształtowane nazwa pliku tekstowego w wierszu polecenia, a zniknięcie ikony z migającymi płatkami.
8
Po tym jak plik tekstowy załadowany do pamięci IPhone ’ a, uruchomić na urządzeniu zainstalowany program, wybierz żądany plik, czytaj i baw się.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.