Jak wysłać prośbę do ciebie oddzwonić na „Теле2”

Теле2 – jest to operator telefonii komórkowej w Rosji, który świadczy usługę „Oddzwoń”. Usługa ta pozwala dać do zrozumienia rozmówcy, że chcesz z nim porozmawiać, nawet jeśli nie masz pieniędzy na koncie. Ilość wysyłanych zapytań jest ograniczona.

Jak wysłać prośbę do ciebie oddzwonić na

Instrukcja

1
Skorzystaj z usługi „Nadajnik” na Теле2, aby poinformować abonenta telefonii komórkowej, że próbujesz się z nim skontaktować. Aby wysłać zapytanie „Oddzwoń”, wpisz w telefonie następujące polecenie: *118* Wprowadź numer abonenta” #. Na przykład, aby wysłać sygnał na numer telefonu komórkowego 89052223354, wpisz następującą kombinację znaków na swoim telefonie: *118*89052223354#.
2
Poczekaj, aż rozmówcy przyjdzie wiadomość z tekstem „pilnie prosi oddzwonić do abonenta”. W końcu wiadomości zostanie podany twój numer telefonu komórkowego. Należy pamiętać, że istnieje limit na wysyłanie sygnałów „Теле2”. W miesiąc można wysłać nie więcej niż pięćdziesięciu takich wiadomości.
3
Po każdym wysłaniu otrzymasz specjalne zawiadomienie, w którym będzie wyświetlana jest całkowita liczba wysłanych zapytań „Oddzwoń do mnie” za bieżący miesiąc. Ta usługa jest bezpłatna i nie wymaga dodatkowego połączenia.
4
Aby dowiedzieć się, ile sygnałów wysłałeś za ten miesiąc, należy wpisać w telefonie następujące polecenie: *118#, a następnie naciśnij przycisk połączenia. Szczegółowe informacje na temat tej usługi można uzyskać, dzwoniąc na częściach zamiennych, serwisie, numer operatora 634.
5
Skorzystaj z usługi „Doładuj konto”, jeśli wyczerpały limit wysyłania sygnałów. W tym celu wybierz z telefonu komórkowego następujące polecenie: *123* Wprowadź numer abonenta”.
6
Na przykład, aby wysłać prośbę zasilić konto na pokój 89054445566, wpisz *123*89054445566# i naciśnij przycisk połączenia. Rozmówcy przyjdzie sms-wiadomość od twojego imienia, w którym zawiera tekst „Proszę, doładuj konto”. Należy pamiętać, że istnieje limit na wysyłanie takich wniosków: dziennie można wysłać nie więcej niż pięciu takich wiadomości.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *